Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy led wymiana przetwornicy


wrhz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  mam pytanie  odnośnie  a4 b9  lampa  full led..  Oryginalna lampa uszkodzona, kupiona nowa wraz  z przetwornicą z  takim samym  numerem. Po podpięciu do samochodu nie świecą długie światła w owej lampie (lewa strona). Po  zamianie  stronami  przetwornicy 7PP941572AB ( z dobrej lampy)  lampa  lewa  świeci ok prawa nie...  Podmieniane  zostały 2  razy  przetworki  ( rzekomo  w 100% sprawne - choć  to   tylko słowa sprzedających) lampa L i P działa tylko  w pełni na tej  przetwronicy z auta, która  nie była uszkodzona.. Czy te  przetworki trzeba adoptować czy  po prostu pech chciał i obydwie kupione  są jednak  wadliwe.. Reasumując  czy  wymiana   przetwornicy  w  lampie full led  to jest czyste P&P czy  dochodzi  adaptacja?

Pozdrawiam

Edytowane przez wrhz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2021 o 21:09, wrclaguna napisał:

Trzeba sterowniki lamp zakodowac ODIS VCP

Podepnę się pod temat. Pacjent A5 8T 3.0tdi quattro 2010r.

 

Mianowicie. Padł mi prawy ksenon, okazało się, że z przetwornicy leci woda. Po wymianie przetwornicy na oryginalną używkę (nie wiem czy ten sam nr części, który miałem) żarnik świeci, jednak w nocy zauważyłem, że nie świeci tak jak powinien.

 

Podjechałem blisko ściany, żeby sprawdzić i ewentualnie wyregulować wysokość i szerokość.

Lewy sprawny ksenon świeci mocno, widać prawidłowo linię odcięcia.

Prawy naprawiany ksenon świeci jakby skupiał cały snop światła i na murze widać koło, a nie ma linii odcięcia w ogóle. Poza tym na oko widać, że z naprawianej lampy wychodzi wiązka światła jak jakiś laser..

 

1. Czy może to być wina nieodpowiedniej przetwornicy?

2. Czy może to być wina, że nie została przeprowadzona adaptacja/kodowanie? Jeśli tak, to w jaki sposób to zrobić VCDSem?

3. Czy może ktoś się spotkał z tym problemem i leży on jeszcze gdzieś indziej?

 

Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwrocilem uwagi.. Spoko. Gdyby jednak ktos zauwazyl ten post, to prosze o odpowiedz w wiadomosci, a ja szukam w dziale b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...