Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oryginalne radio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam w swoim Audi radio Symphony 2. Jakie można dać  najlepsze oryginalne  radio bez żadnych przeróbek?

Opublikowano

rns e  

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, adioss995 napisał:

rns e  

Czyli Te 

Screenshot_20211229-180944_Chrome.jpg

Opublikowano

tak i takie adapter 

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, adioss995 napisał:

tak i takie adapter 

ALLEGRO.PL

 

A powiedz mi czy duża jest różnica między takim? Te idzie kupić za 350 w pięknym stanie a za te powyżej to tak kolo 1tys. Jak się spisuje taka nawigacja? Jest w miarę aktualna? 

Screenshot_20211229-214656_OLXpl.jpg

Edytowane przez DamianPogoda

Opublikowano

RNS-D to stara nawigacja z mapami do 2014.

Opublikowano

do rns e masz najnowsze mapy i polski lektor a rns d jest juz przestarzałe mapy chyba sie koncza na 2012 moze 14 ale jak na tym Ci nie zależy to juz kwestia wizualna np mniejszy wyświetlacz itp na pewno musiałbyś dokupić adapter pod karty sd albo aux

Ale na pewno lepiej bedzie wyglądać rns d niz  symphony

Opublikowano
  • Autor
53 minuty temu, adioss995 napisał:

do rns e masz najnowsze mapy i polski lektor a rns d jest juz przestarzałe mapy chyba sie koncza na 2012 moze 14 ale jak na tym Ci nie zależy to juz kwestia wizualna np mniejszy wyświetlacz itp na pewno musiałbyś dokupić adapter pod karty sd albo aux

Ale na pewno lepiej bedzie wyglądać rns d niz  symphony

Na navigacji mi nie zależy, na karcie ani aux też nie bo chce dokupić moduł bluetooth. Bardziej mi zależy na tym żeby moja zabawka ładniej wyglądała 

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, DamianPogoda napisał:

A powiedz mi czy duża jest różnica między takim? Te idzie kupić za 350 w pięknym stanie a za te powyżej to tak kolo 1tys. Jak się spisuje taka nawigacja? Jest w miarę aktualna? 

Screenshot_20211229-214656_OLXpl.jpg

Kupiłem takie za 200zl w pięknym stanie. Do tego też muszę mieć te przejściówki? Czy da się do tego radyjka podpiąć kamerę cofania? 

Edytowane przez DamianPogoda

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.12.2021 o 21:59, adioss995 napisał:

do rns e masz najnowsze mapy i polski lektor a rns d jest juz przestarzałe mapy chyba sie koncza na 2012 moze 14 ale jak na tym Ci nie zależy to juz kwestia wizualna np mniejszy wyświetlacz itp na pewno musiałbyś dokupić adapter pod karty sd albo aux

Ale na pewno lepiej bedzie wyglądać rns d niz  symphony

Kupiłem Rns-d ale mam mały problem z dźwiękiem a w zasadzie z głośnikami w kokpicie które grają z głośno i zagłuszają resztę glownikow. Czy da się to jakoś ustawić?  Kodowanie zrobiłem takie jak mam w Symphony 13001 i jeszcze radio nie włącza się automatycznie ani wyłącza 

Edytowane przez DamianPogoda

Opublikowano

 

 

Nagłośnienie zwykle czy bosch? 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, adioss995 napisał:

 

 

Nagłośnienie zwykle czy bosch? 

Tak szczerze to nie wiem, nigdy nie wyciągałem żadnego z głośników. Znaczka Bose nigdzie nie mam czyli raczej zwykle 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, DamianPogoda napisał:

Tak szczerze to nie wiem, nigdy nie wyciągałem żadnego z głośników. Znaczka Bose nigdzie nie mam czyli raczej zwykle 

Co to jest ta diagnostyka głośnika wysokotonwego nieaktywna. Podobno to działa tyłków Cabrio i ja właśnie mam auto z uciętym dachem ?

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, adioss995 napisał:

 

 

Nagłośnienie zwykle czy bosch? 

Jeszcze małe pytanko odnośnie anten. Która jest do czego? Wiadomo że 1 to FM a te 2 i 3? W Symphony mam podobna wtyczkę do tej 2 ale nie pasuje. 

Screenshot_20220108-131332_Gallery.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.