Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż gazu czy warto ten ?


adrusek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chcę oddać auto do montażu gazu. Troche firm i dzwoniłem i padło na jedną.

Proponują sterownik qmax wtryski atw031 reduktor Acr01 zawór tomasetto i na faro

Mogłem coś przekręcić z nazwami. Ale to ma być w stagu montowane. Cena 3500. Warto czy szukać czegoś innego. Jeszcze w innych firmach zenit polecali i coś jeszcze. W sumie od 3100 do 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAZEO.PL

Kalkulator opłacalności auta na gaz. Oblicz opłacalność i amortyzację systemu LPG. Sprawdź, jak dużo zaoszczędzisz! Zapraszamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 21:40, matmac napisał(a):
GAZEO.PL

Kalkulator opłacalności auta na gaz. Oblicz opłacalność i amortyzację systemu LPG. Sprawdź, jak dużo zaoszczędzisz! Zapraszamy.

 



Jesteś pewien, że autorowi o to chodziło(opłacalność LPG ogólnie), a nie przypadkiem o konkretną instalację czy właśnie taką warto i polecano by?

 

 

W dniu 10.01.2022 o 15:34, adrusek napisał(a):

Hej. Chcę oddać auto do montażu gazu. Troche firm i dzwoniłem i padło na jedną.

Proponują sterownik qmax wtryski atw031 reduktor Acr01 zawór tomasetto i na faro

Mogłem coś przekręcić z nazwami. Ale to ma być w stagu montowane. Cena 3500. Warto czy szukać czegoś innego. Jeszcze w innych firmach zenit polecali i coś jeszcze. W sumie od 3100 do 4500


Założyłeś? Bo jeżeli nie to takie drobne uwagi -wtryski jak wtryski. Wybrałbym Barracudy, bo mam na nich potężny staż. Ale jakie by nie były warto od razu poprosić o filtry fazy lotnej typu "twister". Są lepsze niż puszeczki z alu i filtrują, a nie udają.
Kolejna dość ważna sprawa -węże cieczy jak najlepsze. Wolałbym kupić Parkera i dać do założenia niż zdać się na ich wybór. Podobnie opaski -do cieczy są właściwe sprężynujące, takie co się wciąż dociskają. Nie skręcane. Pod opaskami pracuje guma/przekrój i wąż się ugniata. Jeżeli opaska ma stały nacisk to przestaje cisnąć na ugniecionym wężu. Niby nic, a ciec zaczyna -na trójnikach przy podłączeniu w obieg. Baaaardzo często. A czasem są w takich miejscach, że cholera bierze w domowych warunkach(nie każdy ma garaż) z poprawą. 
Wiem, że "pan majster" od gazu niemal zawsze na pomysły klienta reaguje ironią i nadęciem ale czasem warto przepchać swoje pomysły, by potem mieć spokój.
Bo żeby było na gazie taniej to wcześniej(przy montażu) musi być jednak drożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno dać radę, wszystko tak naprawdę zależy od głowy tego, który to zakłada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...