Skocz do zawartości
IGNOROWANY

granatowe wnętrze audi a4 b6


sztymek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam u siebie granatowe wnętrze osobiscie mi sie to nie podoba , chiałbym coś w tym zmienic przykładowo czarna trujramienna kierownice + obudowa kiey czarna  dodam ze mam  czarna podsufitke  ale nie wiem jak to bedzie wygladac zeby sie nie gryzło ze soba , fotele tez kuszą zeby je zmienic na czarne  ale jak to wpłynie na wygląd wewnetrzy zamochodu , chyba troche komicznie , ktoś coś doradzi w tym temacie miał dczynienia , wiem, ze najlepsza opcja jest zmiana wnetrza na czarny ale może jest jakaś inna opcja , jak by ktoś miał jakieś fotki chetnie popatrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki czego? To wnętrze jest ładne ale części w dobrym stanie na wymianę zwyczajnie nie ma. Zostaje oddać do pomalowania, czego koszt przewyższa wymianę na czarny, którego jest od groma na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wnętrza , może ktoś już zmieniał sama kierownicę w granatowym wnętrzu  poorostu chciałbym zobaczyć czy warto , dodam że wnętrze bagażnika sedan jest w czarnym kolorze tak ma być czy może ktoś już coś robił przede mną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos z dwa dni temu chciał kupić granatowe wnętrze do b6, poszukaj może się dogadacie, imo to granatowe jest paskudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langista w sumie to nie wygląda to tak źle, kolejnym problemem jest to że chciałbym mieć elektrykę i grzanie w fotelach ale znaleźć coś w tym kolorze graniczy z cudem ,ale wrzucenie też czarnych foteli do granatowego wnętrza to  wydaje mi się  że nie będzie tak kolorowo wyglądać , a wtedy pozostaje tylko zmiana całości na czarny  

@Rubens1234 dzięki za info , a masz może jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem czarne fotele i jakoś to nie odstawało, jak i czarna kierownica.

6 godzin temu, Rubens1234 napisał:

ktos z dwa dni temu chciał kupić granatowe wnętrze do b6, poszukaj może się dogadacie, imo to granatowe jest paskudne

Mnie tam się podobało ale nie było tunelu 2din w tym kolorze, została by mi rzeźba czego nie chciałem, do tego podłokietniki w tym kolorze są w zawrotnych cenach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna podsufitka bedzie pasować spoko. Nad resztą musisz się zastanowić , na pewno trochę czasu to potrwa potem decyzja i zbieranie gratów i kasa. Ja miałem sporty 'szmaciane' teraz całość to skóra alcantara / oba przednie stołki funkiel nówka skóra i to nie ekowersja/. Przednie siodła włoska skóra plus alcantara wyniosły mnie 3 tysie reszta jakieś 600  ,plus podsufitka 900 z gratami , kiera sline a5 2017  2200 t plus obszycie na nowo / była jak nowa ale miała białe szwy/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langistaa  to ty jesteś właścicielem tego zdjęcia , kurcze szkoda że nie masz więcej zdjęć razem z tymi fotelami jestem bardzo ciekawy jak to wygląda , myślałem też nad zmiana na 2 din  ale nie ma nigdzie nic w granacie   

@dekiel 13 jak bym już podiol decyzję na zmianę całego wnętrza to raczej bym nie obszywal tylko szukać w miarę dobrym stanie , podsufitkę już mam  razem z podsufitka dostałem jeszcze kąplet  czarnych plastików co idą na słupek pod pasami i przy siedzeniach na progi 

Masz zdjęcia jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylną kanapę i boczki kupiłem w idealnym stanie, podobnie czarna podsufitka z wszystkimi plastikami jest w ekstra stanie. Natomiast przednie siodła były bardzo zmęczone i obszyłem prawdziwą skórą  / nie skajem jak jest ori/ i alcantarą . Środek wygląda jak nowy .

Kierownica też była ekstra stanie ale miała białą nić która się brudzi , poza tym ja mam gałkę i obszycie ręcznego w czarnej nici więc obszyłem na nowo i przy okazji pogrubiłem nakładając nową skórę na starą.

Skompletowanie całego środka w super stanie i zgodnego z Twoją koncepcją auta jest bardzo trudne. Czas i kasa to jest do tego potrzebne. Zrobię foty to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie fotele full elektryka to duży plus ale skóra do renowacji. Boczków nie pokazał. Ogólnie zdjęcia nie ostre. Podjedż, zobacz zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie już nieważne ktoś mnie wyprzedził chodliwy temat , a jak myślisz ile może kosztować zmiana całego wnętrza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez foteli ok 1000 zł, wszystko zależy co chcesz, czy boczki z alcantarą lub skórą i Bose itp, czy tylko materiałowe soul. Boczki Bose ze skórą to ok 150 zł za sztukę / 500 za komplet, plastiki takie jak progi, cały kokpit i tunel to łącznie ok 1000 jakby policzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczki skóra soul , na bose mi aż tak nie zależy ale jak będzie to czemu nie  , plastiki na progi już mam , teraz tylko reszta największy wydatek to i tak fotele i kiera 

Edytowane przez sztymek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że ładniejsze kiera z b8 lub z a5 a jak ładniejsza to znaczy droższa , zastanawiam się nad fotelami czy szukać czegoś w bardzo dobrym stanie czy jakieś zmęczone życiem i obszywac , co do obszywania jaki jest koszty obszycia w samą skórą przodu i tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tapicera i materiałów. Moje przednie siedzenia , sporty nówka skóra włoska i alcantara równe 3tysie. Kanapę tylną możesz  dostać w bardzo dobrym stanie bo zazwyczaj jest nie zniszczona , kwestia spasowania z fotelami i boczkami.

Tak jak pisałem wyżej nie jest to łatwe i tanie odnowienie wnętrza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat taniej wyjdzie znaleźć fotele w lepszym stanie jak je odnowić, bo jak Paweł napisał, tapicer kosztuje. Zależnie do fanaberii może to oscylować od 2500 do nawet 10 000 jeżeli boczki też idą do kompletu. Głównie cenę winduje materiał a później czy chcemy klasycznie, czy tez coś nowego. Tapicer, do którego oddaje wnętrze Michu z M4K robi miazgę, ale kosztuje to swój pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...