Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przycisk regulacji głośnosci


Wojtassprt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak jest u Was z tym przełącznikiem, regulacją głośności? Czy w każdej b9 jest podświetlony? U mnie ani nie świeci oni nie reaguje na zmianę utworu czy głośność. Jestem świeżym posiadaczem b9 i to mnie właśnie zastanawia o co chodzi, kostka podłączona poprawnie. Czyżby się zepsuł?20220127_172447.thumb.jpg.859ece0f5616af3bea5131fd1125007d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk jest podświetlany gdy światła są włączone. Skoro nie reaguje jest albo uszkodzony albo ktoś tam grzebał i zapomniał wpiąć kostkę. Jak masz możliwość to podepnij pod komputer i sczytaj błędy. 

Tutaj masz pokazane jak dostać się do spodu tego przełącznika.

 

 

20220129_135825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy są jakieś błędy? jeżeli jest uszkodzony powinny być błędy zapisane?

Może coś w kodowaniach namieszałeś jak próbowałeś uruchomić ambiente?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Muskel1 napisał:

Sprawdzałeś czy są jakieś błędy? jeżeli jest uszkodzony powinny być błędy zapisane?

Może coś w kodowaniach namieszałeś jak próbowałeś uruchomić ambiente?

On od samego początku nie reagował, jeszcze przed oświetleniem. Jutro odpalę vcds I poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam przycisk podświetla się ,zmienia stacje w lewo i w prawo,i działa jako potwierdzenie naciskajęc na niego,zmienia też głośność radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dziękuję za potwierdzenie. Zamówiłem nowy..tzn uzywany i również zero reakcji i podświetlenia. Wychodzi na to że coś głębiej musi być nie tak. Chwilowo nie mam dostępu do vcds więc nie jestem w stanie sprawdzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody z przycisku idą do kostki panelu mmi. Może tam coś jest słabo wpięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Przewody z przycisku idą do kostki panelu mmi. Może tam coś jest słabo wpięte?

Hmm..w sumie zapomniałem dodać że zmuszony byłem właśnie mmi wymienić na inne o tym samym nr. No chyba będę musiał wyciągnąć mmi sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja podpięta prawidłowo, podmieniłem przycisk na inny. Dalej bez zmian. Jestem amatorem vcds, chciał bym was zapytać w którym miejscu w vcds znajdę ten przycisk by go zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykonać pełny autoscan. Należy on do subystemu panel mmi w sterowniku 5F. Zrób pełny autoscan i go tu wrzuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...