Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki olej do skrzyni biegów?


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki Olej do skrzyni biegów polecicie, i ile się go tam mieści? Skrzynia to Manual 5B oznaczenia dokładnego jej nie znam w 1.8t bez quattro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FabianB napisał:

Witam jaki Olej do skrzyni biegów polecicie, i ile się go tam mieści? Skrzynia to Manual 5B oznaczenia dokładnego jej nie znam w 1.8t bez quattro.

 

VIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientacyjnie jak możesz jakieś do 3 litrów chyba i tak kupię więcej.. Druga sprawa to korek spustowy jest od dołu a wlewowy od góry czy z boku, i czy jest tam ten 3 przelewowy czy jest bagnet do sprawdzenia poziomu stanu? Nie Rb tego w tym aucie, a muszę wymienić olej w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, FabianB napisał:

Orientacyjnie jak możesz jakieś do 3 litrów chyba i tak kupię więcej.. Druga sprawa to korek spustowy jest od dołu a wlewowy od góry czy z boku, i czy jest tam ten 3 przelewowy czy jest bagnet do sprawdzenia poziomu stanu? Nie Rb tego w tym aucie, a muszę wymienić olej w skrzyni.

dasz w koncu ten VIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam vinu nie będę szukał śruba jest z boku i od spodu tyle chciałem wiedzieć aż wkońcu rozkręciłem pampersa i sam sprawdziłem, jak by nie patrzył na każdy model skrzyni, a druga sprawa to to że wlewa się olej aż do przelewu przez korek wlewczy. Więc okej nie ma żadnej 3..

Natomiast zrobiłem zdjęcie i chciałem was zapytać od czego tutaj jest ta śruba na ten torks tam też jakiś olej jest?? Bo tak właśnie wygląda jakby to była kolejna śruba spustowa.. 

 

IMG_20220214_105232.jpg

IMG_20220214_105237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na to jak sie za to zabierasz to szczerze Ci radzę, odpusc sobie od razu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...