Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 /Avant/S-Line/20"/Gwint/Maxton/LZ9Y/in progres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukaj ramki zegarów z A5 będzie pasować do dekorow

Opublikowano

Auto na 20" dużo zyskało :)

Te żółte przeszycia nie bardzo, ale to Tobie ma się podobać :)

 

Ps: do pakietu Maxtona dołożym dokładki progów, byłby komplet :P

Opublikowano
  • Autor

@Michu1996 coś tam leży od zeszłego roku w pokoju :whistling: 

Opublikowano
2 minuty temu, Prezes_ATNT napisał:

@Michu1996 coś tam leży od zeszłego roku w pokoju :whistling: 

Trafiłem ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, Michu1996 napisał:

Trafiłem ? :wink:

Tak :D

Opublikowano
19 godzin temu, Prezes_ATNT napisał:

@Michu1996 coś tam leży od zeszłego roku w pokoju :whistling: 

To co masz i nie chwalisz się , jak nie potrzebujesz to wysyłaj do mnie hehhe

Opublikowano
  • Autor

@karolek_ust kup tam jakieś %%% to sam przywiozę :P 

Opublikowano
2 godziny temu, Prezes_ATNT napisał:

@karolek_ust kup tam jakieś %%% to sam przywiozę :P 

Zapraszam tylko że ja nie mieszkam w Polsce hehe

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, karolek_ust napisał:

Zapraszam tylko że ja nie mieszkam w Polsce hehe

Wiem wiem :P 

Opublikowano

Wizualnie autko prezentuje sie Super , a czy mechanicznie był robiony tunning ( program,turbo,downpipe etc.) żeby to trochę jeździło jak RS.

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, slawinho napisał:

Wizualnie autko prezentuje sie Super , a czy mechanicznie był robiony tunning ( program,turbo,downpipe etc.) żeby to trochę jeździło jak RS.

 

Na tą chwilę seria ale może i na to przyjdzie czas :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Małe przygotowania do sezonu :whistling:

2 x B7 na wietrzeniu @Kirpo
B5 letnie na auto i gwint w dół :guma: @Gandzior_B5
 

A w B8 ceramika na JRy - 4 sezon z rzędu padło na FX Protect Wheel Armor 

Nasza standardowa sobota w ostatnim czasie :P. Pogoda zdecydowanie nastraja na działanie. 

IMG-1144.jpg.28268432df82cefd06afbd59dc6fe24d.jpg

 

20220326_160912.jpg.cc21466a0367a47296669c3b7e81b27f.jpg

 

PS. Dekory polakierowane :cool1: część już nawet w aucie (nie mogłem wytrzymać) :P Srebrne listwy muszą wrócić na swoje miejsce, więc niebawem kolejny UP. :whistling:

Udanego tygodnia :) 

Opublikowano

Kurczaki, to ja biorę swoje graty, a troszkę ich jest i wpadam tam do Was. Miejsca od groma, ekipa dobra to i robota pójdzie bardzo dobrze :D. 

Opublikowano

Bardzo ładne autko:a4fan:team:good:

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, monthrey12 napisał:

Kurczaki, to ja biorę swoje graty, a troszkę ich jest i wpadam tam do Was. Miejsca od groma, ekipa dobra to i robota pójdzie bardzo dobrze :D. 

Zapraszamy :drunk:

 

11 godzin temu, OLKOS napisał:

Bardzo ładne autko:a4fan:team:good:

Dzięki! :D:a4fan: Team ! :D

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Prezes_ATNT napisał:

Zapraszamy :drunk:

 

Dwa razy nie mów :D. Dajcie znać kiedy coś będziecie organizować to wpadam, bez zastanowienia :)

Opublikowano
W dniu 27.03.2022 o 19:09, Prezes_ATNT napisał:

Małe przygotowania do sezonu :whistling:

2 x B7 na wietrzeniu @Kirpo
B5 letnie na auto i gwint w dół :guma: @Gandzior_B5
 

A w B8 ceramika na JRy - 4 sezon z rzędu padło na FX Protect Wheel Armor 

Nasza standardowa sobota w ostatnim czasie :P. Pogoda zdecydowanie nastraja na działanie. 

IMG-1144.jpg.28268432df82cefd06afbd59dc6fe24d.jpg

 

20220326_160912.jpg.cc21466a0367a47296669c3b7e81b27f.jpg

 

PS. Dekory polakierowane :cool1: część już nawet w aucie (nie mogłem wytrzymać) :P Srebrne listwy muszą wrócić na swoje miejsce, więc niebawem kolejny UP. :whistling:

Udanego tygodnia :) 

 FX Protect Wheel Armor  i jak daje to radę ? :)

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Michu1996 napisał:

 FX Protect Wheel Armor  i jak daje to radę ? :)

Ja jestem mega zadowolony. Zdecydowanie ułatwia późniejsze mycie felg + fajna hydrofobowość. 

Opublikowano
Godzinę temu, Prezes_ATNT napisał:

Ja jestem mega zadowolony. Zdecydowanie ułatwia późniejsze mycie felg + fajna hydrofobowość. 

:thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć :siema:

 

Filtry i olej wymienione więc można rozpoczynać sezon :D

 

Wpadło w końcu koło na auto. 

20220522_190333.jpg.b82338e77b17f7378fa2da199c6d4302.jpg

 

20220508_220122.jpg.396ce8b3af0a43f69af592abda9745dd.jpg

 

Ostatecznie udało się też zrealizować temat dekorów Piano Black.

Dorzucony pewien smaczek w postaci żółtego/złotego brokatu na dekorach. W normalnych warunkach są czarne, a gdy pada na nie światło mienią się. :naughty:. Z efektu jestem bardzo zadowolony :D

Dzięki @Gandzior_B5 za pomoc w montażu centralnego dekoru. Standardowe 20 minut = 2h pracy :P  

 

20220405_181341.jpg.82b419771b5447325934626b5665c897.jpg

 

20220405_181456.thumb.jpg.db79e0a25fc8342b51bd4f1bf2f3e580.jpg

 

20220405_181614.jpg.f422907659a59aa3b46550e324f3b827.jpg

 

20220405_180838.jpg.9c1e46134b157956ef9a22e057b776ac.jpg

 

20220405_181254.jpg.e8987c105ef71e6dc9cd56d1fef4be82.jpg

 

IMG-20220522-WA0004.jpg.5c80b2d1b4a9dd14a2b50369c82e204d.jpg

 

IMG-20220522-WA0009.jpg.e7fc72e2c8867a3c26ffcb37322ad0ea.jpg

 

IMG-20220522-WA0006.jpg.3534b3d03c47f2d19b72051405176c4e.jpg

 

Dodatkowo kontynuując pakiet black/yellow wpadły dywaniki w standardowych kolorach ze smaczkiem w postaci żółtej nici. :whistling:

 

IMG-20220522-WA0000(1).jpg.b15547b5cf1c630cc60c4789cfec3e49.jpg

 

Po za dopinaniem tematów związanych z modami, udało się wyskoczyć na pierwsze zloty w sezonie razem z @Gandzior_B5 i @Kirpo

IMG-20220501-WA0024.jpg.6f1cdb7b45a3985cbebb3d35327629fc.jpg

 

20220515_211206.jpg.1dd2cc11257558f85234710f866a3d21.jpg

Pozdro dla @monthrey12 spotkanego na zlocie :a4fan:

20220501_141338.jpg

20220501_211431.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.