Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8t BFB wydech z katalizatorem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Z góry przepraszam jeśli już był poruszany taki temat, mi się nie udało go znaleźć niestety. 

Mam pytanie na temat wydechu, chodzi o to żeby fajnie brzmiał ale nie było też przesadnie głośno. 

1.Czy ktoś doradzi co można by było zrobić aby uzyskać lepsze brzmienie wydechu ? 

2.Czy jest możliwość żeby przy tym wszystkim nie ruszać katalizatora, czy jednak z katalizatorem się nie uda nic zdziałać? 

Z góry dzięki za info. 

Edytowane przez Maciek12213

Opublikowano

Powiem tak, mam bfb bez kata i słychać turbinę , ciut lepiej się zbiera z dołu . Jeśli chodzi o dźwięk , możesz kombinować i zostawić katalizator ale czy jest sens ? 

Katalizator na X lat , jeśli chcesz mieć kata to może zmień na nowy , albo wstaw DP /decat i baw się wydechem dalej. Wejdź na PM GARAGE na Facebooku i filmiki na YT tam zobaczysz wydechy do a4 b6 z katem i bez kata . 

Opublikowano

Ja mam dp i jest metaliczny poglos jak z poloneza. W srodku nie slychac ale na zewnatrz trochę wiocha. 

Wywal srodkowy tlumik jak chcesz poprawić najbardziej dźwięk. 

Opublikowano
  • Autor

Myślałem wstępnie nad czymś takim. 

Kat zostawić

Środkowy jakiś sport (nie orientuje się dokładnie jaki) 

Końcówki z 2.0tfsi

Myślicie że to coś da czy nie warto? 

Głównie mi zależy na tym żeby uzyskać dźwięk takiego mruczenia

Opublikowano
14 minut temu, Maciek12213 napisał:

Końcówki z 2.0tfsi

Chodziło o końcowe tłumiki raczej? :D

W tfsi są przelotowe te tłumiki i u siebie też mam takie. Jak chcesz posłuchać to zapraszam, bo widzę że ta sama lokalizacja.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak mowa o końcowych. 

Masz może jakiś filmik jak to słychać? 

Opublikowano

Co do środkowego tłumika , radzę zostawić . Nawet przelotowy ale ważne żeby był bo inaczej będzie rezonans . Jaki masz budżet ? Chcesz wymienić wydechy czy wszystko w kwasie?

Opublikowano
2 godziny temu, Maciek12213 napisał:

Dokładnie tak mowa o końcowych. 

Masz może jakiś filmik jak to słychać? 

Nie mam ale szału chyba to nie robi takiego. 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Koziar993 napisał:

Co do środkowego tłumika , radzę zostawić . Nawet przelotowy ale ważne żeby był bo inaczej będzie rezonans . Jaki masz budżet ? Chcesz wymienić wydechy czy wszystko w kwasie?

Rozumiem. 

Co do kosztów to z racji iż jestem młody chętnie by mi odpowiadało jakby były jak najmniejsze ?

Chce wymienić wydechy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.