Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świst wiatru?


Kinne

Rekomendowane odpowiedzi

@Kinnewłaśnie podklejalem taśma bardzo dokładnie te odstające miejsca i chciałem sprawdzić jaki jest efekt ale tak deszcz dowalił że nici z moich planów. A poza tym do fabrycznego grilla nie mam zamiaru wracać bo wygląda dość standardowo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po operacji wymiany grilla na oryginał i po przejechaniu jazdy testowej wielka ulga, w kabinie zapanowała kompletna cisza:banan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment jestem przekonany że to nie są uszczelki ani lusterka ale zawsze warto było wykluczyć takie czynniki. Znalazłem takie miejsce gdzie praktycznie za każdym razem moge wywołać ten efekt gwizdania i po prostu z czystej ciekawości jeszcze raz przykleiłem ten szablon co zakrywa całego grila bez szpary między maską i próbowałem różnych konfiguracji aby dokładnie zlokalizować źródło szumu. Nie bede wrzucał wszystkich fot bo to bez sensu ale sprawa wygląda tak że z odkrytym dołem (tak jak na jednym ze zdjęć) niby coś tam próbuje gwizdać ale nie byłem w stanie tego wychwycić tak na 100% bo bardzo mocny wiatr był. Gdy miałem cały zakryty gril to oczywiście była cisza ale gdy uchyliłem karton od wysokości gdzie zaczynają się te kratki pod grilem, wtedy już wyraźnie słyszałem gwizdanie :thumbdown: Ten temat mi nie daje spokoju i chce dokładnie obadać czy to wina tego grila czy grila i tych kratek pod spodem :grin:   W planach mam jeszcze wyciąć otwór w tym kartonie na wysokości tych kratek pod grilem aby na 100% potwierdzić winowajce. I ostatni test który wykonam to próba zakrycia tych kratek pod spodem grila bez zakrywania samego grila :)

 

Miałem to w dubie, bo myślałem że temat dotyczy tylko mnie ale widzę że jest więcej "poszkodowanych":hi:

bruh.jpg

bruh2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że temat jest już wyczerpany, spróbowałem wszystkich możliwych opcji zakrycia tego grila i dalej był gwizd. Nie bede wrzucał wszystkich fotek bo zapcham forum :grin:  

Jedyna opcja przy której nie było gwizdu to zakrycie całego grila :mellow: 

Szkoda czasu i paliwa na dalsze badanie tej sprawy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...