Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy drzwiowe


Miłośnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z forum , mam problem mianowićie muszę nakleić środkowe listwy  na dzwi i mam dylemat bo chce kupić dwustronną  taśme, chce firmy 3M  bo wydaje mi się że ta firma robi dobre taśmy , szukałem  w nećie i powiem wam że nie wiem co kupić bo jest tyle różnych modeli tej taśmy ze się głubie  więc stąd moja prośba do was o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Miłośnik napisał:

Witam kolegów z forum , mam problem mianowićie muszę nakleić środkowe listwy  na dzwi i mam dylemat bo chce kupić dwustronną  taśme, chce firmy 3M  bo wydaje mi się że ta firma robi dobre taśmy , szukałem  w nećie i powiem wam że nie wiem co kupić bo jest tyle różnych modeli tej taśmy ze się głubie  więc stąd moja prośba do was o pomoc 

Ja na taką kleiłem ,tylko nie pamiętam szerokości 6mm czy 9mm ,grubość 1,1mm,trzyma już kilka lat

ALLEGRO.PL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem jeszcze ale wydaje mi się na oko że   raczej 9 mm szerokości  muśi być , kupowałeś  tak jak w aukcji 33 metry ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że 9mm,kupowałem różne długości i szerokości, do kilku aut były mi potrzebne,link podrzuciłem przykładowy,ale są inne długości,nie ma sensu brać za dużo jak niepotrzebne ,to co zostanie trzymaj zamknięte w foli,żeby nie wietrzały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze link podrzuciłeś przykładowy więc czy jesteś pewien że to na 100%  napewno jest to ten model taśmy ?  Pytam ponieważ jest ich kilka więc o pomyłkę nie trudno , wiem że można kupić np 3 lub 5m ale to nie jest już to samo ponieważ z tego co wiem to te taśmy mają przesuszony klej ponieważ jest przewijana z dużej szpuli na mniejszą np 3 lub 5 m, szukałem w nećie  info na temat   po ile metrów taśmy jest nawijane na Lini produkcyjnej w firmie 3M lecz niestety nic nie mogę znaleść  :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie taką samą brałem ,co do kleju różne długości miałem i we wszystkich klej był ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też patrzałem na tą aukcje, poczytałem komentarze  które są w aukcji i zapaliła mi się żółte światło  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś jeszcze podzieli się cennymi doświadczeniami , nie chce kupować żadnych taśm typu Tessa, bool , app itp  chce raz wyczyścic nakleić i zapomnieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy poleci ci 3m ,wiele osób tu na forum przyklejało lotki i nikt nie narzekał,także kupuj ,nie będziesz żałował,przed przyklejeniem dobrze odtłuszczasz , nagrzewasz blachę drzwi,po przyklejeniu możesz jeszcze listwę podgrzać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3M to klasa sama w sobie ale Tessa też specjalizuje się w taśmach i niczym nie ustępuje 3M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie jest sprawa  tzn wybrałem już taśme do listew,  dla potomnych będzie to rasma 3M  PT 1100 dedykowana do listew samochodowych , lecz dałem ciała bo zapomniałem zmierzyć jaka jest oryginalnie szerokość tej taśmy na listwach a listwy już u lakiernika więc stąd moja prośba  do tych którzy są w temacie , na oko wydaje mi się że miała coś ok 9 mm szer ale nie chce zgadywać , przy zakupie lepiej mieć sprawdzone informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisze ze auto to audi a4 b6 , a listwy to te środkowe na drzwiach  te co są w kolorze nadwozia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dbaluch napisał:

Dopisze ze auto to audi a4 b6 , a listwy to te środkowe na drzwiach  te co są w kolorze nadwozia 

9mm i 6mm

16485689969855473269337391249504.jpg

16485690376496550809079417578352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, greg2505 napisał:

9mm i 6mm

16485689969855473269337391249504.jpg

16485690376496550809079417578352.jpg

Kurcze to są  stosowane 2 szerokości taśm dobrze to rozumiem ? Bo w   błąd pomiarowy  to nie uwierzę, kto jak kto ale nie ty kolego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,na górze listwy 9mm,na dole 6mm,na foto masz listwę z przednich drzwi od b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to muszę kupić dwie szerokości , na tylnych jest pewnie tak samo co nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...