Treść opublikowana przez Miłośnik
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E95A109038
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Pisz do użytkownika Dev jeśli on ci nie pomoże w rym temaćie to już raczej nikt
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
No proszę a dużo fachmanów mówi że amortyzator nie podnośi auta tylko sprężyna , w mojej ocenie najszybsza opcja to talerzyki z b5 coś ok 1, 5 - 2 cm niżej tylko wtedy gwarancja na amorki idzie precz, bynajmniej tak mi się wydaje, mierzyłeś długość amorka starego i nowego ? Może tu jest babol i to dla tego
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Zostaje ci tylko czekać za użytkownikiem Dev , jeśli on ci nie odpisze to będzie lipa,
-
Schowki foteli przednich - montaż
Najlepiej byłoby porównać dwa naleśniki, jeden w wersji manualnej a drugi w wersji ful elektrycznej
-
Schowki foteli przednich - montaż
Coś więcej ? Są innych wymiarów czy jak ? Przeciez to te same fotele
-
Schowki foteli przednich - montaż
Witam , panowie czy wysuwane schowki zdemontowane z fotela tzw naleśnik w manaalnej wersji będą pasowały do fotela tzw naleśnik ale w ful elektryce ? Auto to a4 b6
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ktoś pomoże ?
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Witam, to tak wymieniłem termistor tzw czujnik temp siedziska i fotel grzeje , błąd również zniknoł lecz coś jest nie tak ponieważ fotel nagrzewanie się długo i mimo zadanej temperatury 67 stopni osiąga tylko 48-50 stopni , co może być nie tak ? Czy to nie jest wina tego czujnika , kupiłem taki termistor NTC 10k Ohm, może powinien być inny ? Tu macie link allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Panowie mam nowy trop tzn mam drugie takie samo audi a4 b6 i również ma grzane stołki i tam jest wszystko ok więc dla doświadczenia odpiołem zieloną wtyczke z pod fotela kierowcy i zrobiłem pełny scan i oprócz błędu czujnika temperatury pojawił się następny błąd , foto poniżej , o dziwo w tej audi co mi nie grzeją fotele tego błędu nie ma , jest tylko błąd związany z czujnikiem temperatury i tu pytanie do znaców dlaczego tak ??? Czyżby był to problem climatronika ? Dlaczego nie ma tego drugiego błędu , o co chodzi ?- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Jaka cena na 2 przednie fotele ? Fotele kubełki z wysuwanym podudziem audi a4 b6- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Dzięki wielkie lecz dosyć że prawie nic z tego nie kumam to na dobicie jeszcze nie nasz język ale i tak dzięki za pomoc- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ok a jak sprawdzić te maty czy są dobre ?- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Masz pomysł jak sprawdzić climatronik ?- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Nik nic nie wie ??? Byłem u 3 elektromechaników w mojej okolicy i każdy byle z dala od tego tematu , mam wrażenie że na ten temat wiedzą mniej niż ja , normalnie patologia gos podarcza- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ktoś coś kiedyś pisał o metalowym bezpieczniku szukałem go lecz nigdzie go nie znalazłem- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Nie rozumiem o co chodzi ze mam wkleić tekst , to co wkleiłem to jest aktualne, tam nic więcej nie mam, o jaki tekst chodzi ?- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Wchodziłem w sterownik 09 lukałem na kodowanie, Szukałem opisów w internecie i tam żadna pozycja nie była typowo przypisana do grzanych foteli- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
A może poprzedni właściciel miał problem z tymi matami i wyłączył jprogramowo podgrzewania foteli.? W kt{rym module to sprawdzić ktoś coś wie na ten temat ? Jakie i gdzie muśi być kodowanie ?- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Oprucz tych błedów był jeszcze ten związany z czujnikiem temperatury siedzenia kierowcy , wchodząc w climatronik w kanał 20 i 21 obserwując zachowanie potencjometrów od sterowania fotelami można wywnioskować ze działają prawidłowo ponieważ krecąc potencjometrami wartość wyrażona w procentach stopniowo wzrasta a prądu na zielonej kostce która wychodzi z podłogi pod fotelami jak nie było tak nie ma- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
A co z fotelem pasażera ? Tam błędu nie mam a grzać również nie grzeje ?- Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Raz po raz wyskoczy ten ale dziw bo zasilania nie mam na fotelu kierowcy oraz pasazera a błąd mówi tylko o fotelu kierowcy - Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6