Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miłośnik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miłośnik

  1. Pisz do użytkownika Dev jeśli on ci nie pomoże w rym temaćie to już raczej nikt
  2. No proszę a dużo fachmanów mówi że amortyzator nie podnośi auta tylko sprężyna , w mojej ocenie najszybsza opcja to talerzyki z b5 coś ok 1, 5 - 2 cm niżej tylko wtedy gwarancja na amorki idzie precz, bynajmniej tak mi się wydaje, mierzyłeś długość amorka starego i nowego ? Może tu jest babol i to dla tego
  3. Zostaje ci tylko czekać za użytkownikiem Dev , jeśli on ci nie odpisze to będzie lipa,
  4. Najlepiej byłoby porównać dwa naleśniki, jeden w wersji manualnej a drugi w wersji ful elektrycznej
  5. Coś więcej ? Są innych wymiarów czy jak ? Przeciez to te same fotele
  6. Witam , panowie czy wysuwane schowki zdemontowane z fotela tzw naleśnik w manaalnej wersji będą pasowały do fotela tzw naleśnik ale w ful elektryce ? Auto to a4 b6
  7. Ktoś pomoże ?
  8. Witam, to tak wymieniłem termistor tzw czujnik temp siedziska i fotel grzeje , błąd również zniknoł lecz coś jest nie tak ponieważ fotel nagrzewanie się długo i mimo zadanej temperatury 67 stopni osiąga tylko 48-50 stopni , co może być nie tak ? Czy to nie jest wina tego czujnika , kupiłem taki termistor NTC 10k Ohm, może powinien być inny ? Tu macie link allegro.pl ALLEGRO.PL
  9. Panowie mam nowy trop tzn mam drugie takie samo audi a4 b6 i również ma grzane stołki i tam jest wszystko ok więc dla doświadczenia odpiołem zieloną wtyczke z pod fotela kierowcy i zrobiłem pełny scan i oprócz błędu czujnika temperatury pojawił się następny błąd , foto poniżej , o dziwo w tej audi co mi nie grzeją fotele tego błędu nie ma , jest tylko błąd związany z czujnikiem temperatury i tu pytanie do znaców dlaczego tak ??? Czyżby był to problem climatronika ? Dlaczego nie ma tego drugiego błędu , o co chodzi ?
  10. Jaka cena na 2 przednie fotele ? Fotele kubełki z wysuwanym podudziem audi a4 b6
  11. Dzięki wielkie lecz dosyć że prawie nic z tego nie kumam to na dobicie jeszcze nie nasz język ale i tak dzięki za pomoc
  12. Ok a jak sprawdzić te maty czy są dobre ?
  13. Masz pomysł jak sprawdzić climatronik ?
  14. Nik nic nie wie ??? Byłem u 3 elektromechaników w mojej okolicy i każdy byle z dala od tego tematu , mam wrażenie że na ten temat wiedzą mniej niż ja , normalnie patologia gos podarcza
  15. Ktoś coś kiedyś pisał o metalowym bezpieczniku szukałem go lecz nigdzie go nie znalazłem
  16. To jest opis kodowania i tam nic nie ma o grzanych fotelach
  17. Nie rozumiem o co chodzi ze mam wkleić tekst , to co wkleiłem to jest aktualne, tam nic więcej nie mam, o jaki tekst chodzi ?
  18. Wchodziłem w sterownik 09 lukałem na kodowanie, Szukałem opisów w internecie i tam żadna pozycja nie była typowo przypisana do grzanych foteli
  19. A może poprzedni właściciel miał problem z tymi matami i wyłączył jprogramowo podgrzewania foteli.? W kt{rym module to sprawdzić ktoś coś wie na ten temat ? Jakie i gdzie muśi być kodowanie ?
  20. Oprucz tych błedów był jeszcze ten związany z czujnikiem temperatury siedzenia kierowcy , wchodząc w climatronik w kanał 20 i 21 obserwując zachowanie potencjometrów od sterowania fotelami można wywnioskować ze działają prawidłowo ponieważ krecąc potencjometrami wartość wyrażona w procentach stopniowo wzrasta a prądu na zielonej kostce która wychodzi z podłogi pod fotelami jak nie było tak nie ma
  21. Już nie raz robiłem pełny skan i były błędy ale to raczej nic wspólnego, proszę luknăc
  22. A co z fotelem pasażera ? Tam błędu nie mam a grzać również nie grzeje ?
  23. Raz po raz wyskoczy ten ale dziw bo zasilania nie mam na fotelu kierowcy oraz pasazera a błąd mówi tylko o fotelu kierowcy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.