Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miłośnik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miłośnik

  1. Poczytaj ten temat, może coś pomoże Blad 01172 czujnika siedzenia - Audi A4 B6/B7 - Forum Audi A4 Klub Polska https://a4-klub.pl/topic/307521-blad-01172-czujnika-siedzenia/#comment-5728498
  2. Witam , ogarnołes temat bo mam u siebie tak samo ?
  3. Rozumiem , pytałem bo u mnie auto jeździ po wioskowych drogach więc dla mnie to ważne
  4. Troche poczytałem i jak to jest faktycznie z tym pogorszeniem komfortu na pro kit ? Pamiętasz ile u ciebie siadło ?
  5. Kurcze spróbuję później to poczytać bo teraz mam problem z otwieraniem stron Elbacha , masz jakieś info lub doświadczenie jak to siada na aucie?
  6. Dzięki , ja też już je wcześniej znalazłem lecz myślałem że to nie te że źle szukam bo ja mam przód 1050 kg tył 1075 kg a Elbach przód 1090 kg tył 1135 kg więc różnica dosyć spora i mam fefra jak to siądzie Kurcze możesz odświeżyć linka bo wyświetla mi że " nie można otworzyć tej witryny"
  7. Kurcze możesz odświeżyć linka bo wyświetla mi że " nie można otworzyć tej witryny"
  8. Witam , proszę kolegów o pomoc , mam seryjne zawieszenie 1BA , przód tradycyjnie koza , ( tył siedzi 2 cm niżej względem przodu ) chćiałbym to poprawić tzn założyć sprężyny pro kit - 30 mm do tego amorki od 1BE np Sachs , na kielichu mam nalepke z naciskami 1 - 1050 kg , 2 - 1075 kg , klasy wagowe sprężyn to OJH., OYM , jak dobrach sprężyny żeby to dobrze i równo siadło ? Patrzyłem w katalog Elbacha i nic nie mogę znaleść w mojej wadze , proszę o pomoc
  9. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6
    Ok, dzięki za cenne wskazówki
  10. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6
    Koledzy czy ktoś jeszcze podzieli się cennymi doświadczeniami , nie chce kupować żadnych taśm typu Tessa, bool , app itp chce raz wyczyścic nakleić i zapomnieć
  11. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6
    Też patrzałem na tą aukcje, poczytałem komentarze które są w aukcji i zapaliła mi się żółte światło
  12. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6
    Greg2505 tak na margineśie to dzięki za zainteresowanie się tematem
  13. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6
    Piszesz ze link podrzuciłeś przykładowy więc czy jesteś pewien że to na 100% napewno jest to ten model taśmy ? Pytam ponieważ jest ich kilka więc o pomyłkę nie trudno , wiem że można kupić np 3 lub 5m ale to nie jest już to samo ponieważ z tego co wiem to te taśmy mają przesuszony klej ponieważ jest przewijana z dużej szpuli na mniejszą np 3 lub 5 m, szukałem w nećie info na temat po ile metrów taśmy jest nawijane na Lini produkcyjnej w firmie 3M lecz niestety nic nie mogę znaleść
  14. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6
    Nie mierzyłem jeszcze ale wydaje mi się na oko że raczej 9 mm szerokości muśi być , kupowałeś tak jak w aukcji 33 metry ?
  15. Miłośnik opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam kolegów z forum , mam problem mianowićie muszę nakleić środkowe listwy na dzwi i mam dylemat bo chce kupić dwustronną taśme, chce firmy 3M bo wydaje mi się że ta firma robi dobre taśmy , szukałem w nećie i powiem wam że nie wiem co kupić bo jest tyle różnych modeli tej taśmy ze się głubie więc stąd moja prośba do was o pomoc
  16. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Sorki , Miało być Pozdrawiam.
  17. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki koledzy za zainteresowanie się tematem i zanaprowadzenie na właśćiwe tory , w wolnej chwili wezne się za to , jak będę jeszcze potrzebował waszej pomocy w tym temaćie to napisze , jeszcze raz dzięki piz*rawiam
  18. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Przyznaje się
  19. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Kurcze powiem szczerze że nie wyciągałem jeszcze radia więc może głupoty gadam z tym że nie mam tam żadnej wtyczki , ubzdurałem sobie w głowie że skoro nie mam fabrycznie zmieniarki to w tym miejscu z tyłu radia nie będę miał wtyczki , muszę sprawdzić a nie głupoty gadać
  20. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Zdjęcie wzięte z neta , tak powinien wyglądać oryginalny kabel zmieniarki pod radio concert II 1din
  21. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Jak za radiem mogę mieć tą wtyczke 20 pinową jak z fabryki auto wyszło bez zmieniarki , w radiu mam miejsce na wpięcie ten 20 pinowej wtyczki ale wtyczki za radiem nie mam bo fabrycznie nie miałem ani zmieniarki ani kabla do z podłączenia zmieniarki
  22. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    To nie tak , ja zmieniarke dokładałem bo w oryginale nie miałem , kupiłem oryginalną zmieniarke z kablem do połączenia lecz jak przyszła to okazało się że nie ma czarnej wtyczki T20d , zostały same kabelki z pinami więc ktoś coś tam musiał modzić
  23. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Lukłem tak na szybko w neta i wydaje mi się że chyba ciężko tą kostke T20d kupić , ja bynajmniej przez kilka minut szukania nie znalazłem
  24. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    To ja źle kupiłem bo kupiłem wtyk mini ISO 8 pin, tak mi doradzono ☹️ no cóż założe to co mam a ten 9 kabalek tzw mase wcisne na pin radia nr 10
  25. Miłośnik odpowiedział(a) na Miłośnik temat w Audi A4 B6/B7
    Wyszukałem w necie i chyba mój kabel powinien mieć od strony radia taką oto wtyczke a nie mini ISO 8 pin , dla przypomnienia mam radio concert 2 , 1 din , wtedy stosując taką wtyczke mój 9 kabalek ( pin nr 10 w radiu - masa) nie jest samotny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.