Treść opublikowana przez Miłośnik
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Panowie a ma ktoś jakąś teorie na to dlaczego climatronik nie puszcza wogóle prądu na zasilanie foteleli ?
-
Kupię material/tkanine speed
Dzięki za pomoc lecz w tym przypadku przesyłka będzie droższa od fotela
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Lutowany był kabel który jest w izolacji a nie drut w macie
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
U kierowcy też miałem przerwany drut, po polutowaniu kabelka przejście po maćie jest ale fotel nadal nie grzeje , mało tego czujnik widzi temp 112 stopni i na fotelu kierowcy też czujnik widzi 112 stopni, jest jakiś sposób na sprawdzenie czujnika ?
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ktoś coś podpowie ? Napewno jest ktoś tu taki co przerabiał ten sam temat
-
Kupię material/tkanine speed
Rozumiem, dzięki za pomoc, w takim razie szukam fotela na dawce
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
No tak tylko ze fotel pasażera też nie grzeje a błędu tego fotela nie pokazuje, kabelek od maty również był urwany a błąd bił mianowićie czujnika
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Panowie może ktoś pomoże , elektrycy samochodowi mnie zbywają, nie wiem czy nie potrafią czy nie chcą , do rzeczy, nie grzeją mi przednie fotele , podłączyłem obdeleven i wyskoczył mi błąd jak poniżej , więc udałem się do tapicera żeby zdjął tapicerke i okazało się że kabelek przy macie pęknięty więc został polutowany lecz fotel nadal nie grzeje, na zielonej złączu które wychodzi z podłogi brak zasilania, sprawdziłem w bloku nr 20 i sterowanie z klimatronic reaguje poprawnie lecz czujnik cały czas widzi 112 stopni , co o tym sądzicie, proszę o pomoc bo mam już dość tego tematu , za długo to już trwa a ja nadal w czarnej du.....
-
Kupię material/tkanine speed
Ja mam fotel kubełk tzw Sport , orientujesz się czy to ten sam materiał co u ciebie ? Poglądowe foto do wglądu
-
Przestało działać podgrzewanie foteli
Dla potomnych, ja szukałem tego metalowego bezpiecznika pod kierownicą i według mnie go tam nie ma , tzn są tam 2 metalowe bezpieczniki ale one są bezpiecznikami termicznymi od opuszczania i podnoszenia szyb przednich oraz tylnich
-
Kupię material/tkanine speed
To jest oryginalny materiał speed czarny czy zamiennik ? Potrzebuje na wszycie jednego pola w fotelu kierowcy
-
Kupię material/tkanine speed
Witam, czy temat sprzedaży tkaniny czarny speed nadal aktualny? Chętnie kupie
-
Przestało działać podgrzewanie foteli
Witam, wiem że temat stary ale z racji wieku coraz bardziej popularny , a więc czy ktoś z kolegów orientuje się czy ten metalowy bezpiecznik jest również a a4 b6 2004 rok ? Pytam ponieważ nie mam zasilania na zielonym złączu pod dwoma fotelami , sprawdziłem i pod nogami kierowcy przy tzw module komfortu i tam nie mam żadnego metalowego bezpiecznika
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Rozumiem, wielkie dzięki za pomoc
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Takie mocowanie jest ale w a4 b7 , ja na 100% mam tą osłonę z a4 b6, tak wychodzi po numerze części i po vinie mojego auta , w a4 b7 Platin hel podobno ma trochę inny odcień lecz czy to prawda tego nie wiem , jeśli się myle to prosze mnie poprawić
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Z tego co zauważyłem to w a4 b7 jest stosowane takie mocowanie a nie w a4 b6 , kupiłbym to osłone z a4 b7 lecz tam odcień jest podobno troszkę inny niż u mnie
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Rozumiem , a co myślisz o tym górnym mocowaniu ? Jest troszkę inaczej niż przy wszystkich a4 b6 ? Wklejam fotki na których zaznaczyłem na żółto , 1 fofo to cześć moja z a4 b6 , 2 foto to cześć z ogłoszeń również niby z a4 b6
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
No własnie rzecz w tym że ja nie mogłem nigdzie się doszukać informacji mianowićie ze 2BH to inaczej Platin- hell tak czy inaczej wielkie dzięki , mam jeszcze jedno pytanie tzn szukam osłony słupka strona kierowcy w aso podali mi numer 8E0 867 243 C 2BH lecz mam z tym zakupem problem bo wszystkie te osłony nie mają dopisku ... C 2BH nawet ta moja którą zdemontowałem z auta więc jak to rozumieć ? Mało tego różnią się troszkę górnym mocowaniem , na 1 zdjęciu moja z auta a na 2 zdjęcie wszystkie inne od a4 b6
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Mam lecz według mnie jest tam oznaczenie koloru tapicerki a nie koloru podsufitówki lecz jeśli się mylę proszę mnie poprawic
-
Kolor tapicerki w Audi A4 B6 i B7 - oznaczenie, kody i lokalizacja wlepy
Witam , szukam informacji mianowićie koloru podsufitówki oraz jej elementów , szukam już kilka dni w internecie i d*pa wkońcu zadzwoniłem do aso i podali mi oznaczenie 2BH , i d*pa bo nadal nie wiem co to za odcień kolor itp proszę o pomoc bo mam już dość tego szukania
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
U mnie prawie tak samo z wyjątkiem że u mnie nie grzeje jeden jak i drugi
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
I to kładłeś we fotel ? Jakie miałeś objawy uszkodzonego tego trójnika.?
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Ten z pierwszego linku ma mniej opinii ale za to niby jest dokładniejszy i droższy zaś ten z drugiego ma dużo opinii ale jest strasznie tani
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
No tak tylko ze w tym temaćie są tacy co wymieniali sam czujnik i pomogło , u mnie był błąd czujnika temp fotela kierowcy więc sam już nie wiem tymbardziej że nie grzeje mi fotel kierowcy oraz pasazera
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Witam kolegów wiem że temat stary ale nadal powszechnie spotykany tzn prawdopodobnie czeka mnie wymiana czujnika temp w fotelu kierowcy , chce go zakupić i teraz się wacham który wybrać, mam dwa typy no chyba że któryś z kolegów ma lepszą propozycję to chętnie wysłucham, linki do wglądu allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL