Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam błąd 537 często się pojawia  na ciepłym silniku,  jak by na 3 garach  chodził, już wymieniłem pompę paliwa  i nic ,  czy może to być cewka , tylko jak ją sprawdzić , czy wtrysk jak go sprawdzić  proszę o wsparcie

Edytowane przez Bursztyn

Opublikowano
  • Autor

 vcds w czasie jazdy jak jechałem wystąpił błąd 537 ,cewkę sprawdziłem wskazania były dobre , przepływka też dobrze pokazywała  dobre wskazania,

ale sond lambda pokazywała 0 ,  stanąłem skasowałem błąd 537 i wróciło do normy , założyłem emulator zobaczę tą sonde czy znów będzie błąd

Opublikowano

Logi zrób i wklej błędy, bo ja na słowo nie wierzę :P

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.04.2022 o 18:45, Bursztyn napisał:

 vcds w czasie jazdy jak jechałem wystąpił błąd 537 ,cewkę sprawdziłem wskazania były dobre , przepływka też dobrze pokazywała  dobre wskazania,

ale sond lambda pokazywała 0 ,  stanąłem skasowałem błąd 537 i wróciło do normy , założe emulator zobaczę tą sonde czy znów będzie błąd

 

IMG_20220405_122816.jpg

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Bursztyn napisał:

 

IMG_20220405_122816.jpg

zanim założyłem  emulator wyskoczyły błędy 0515 - czujnik hala i 0537 lambda , skasowałem błędy  założyłem emulator i w czasie jazdy wyskakuje tylko błąd 515 czujnik hala . w między czasie zrobiłem logi, jutro wymieniam czujnik na boscha , zobaczę czy się coś zmieni i dam znaćIMG_20220405_122850.thumb.jpg.ea43be8b981bc2c978412d13491c2a72.jpg

IMG_20220406_213852.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, Bursztyn napisał:

założyłem emulator

Na którą sondę załżyłeś  emulator, jeśli na pierwszą-regulacyjną to gratuluje pomysłu :grin:. Weź doczytaj jak wrzuca się poprawnie logi :facepalm:

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Mam tylko jedną 4 pinowa 

Wymieniłem czujnik położenia wału g-40 na Boscha i błąd dalej jest 515 brak sygnału jeszcze sprawdzę miernikiem czy są przejścia 

Opublikowano

Nie wkręca się tulejki na sondę regulacyjną !! Czujnik g40 to czujnik położenia wałka rozrządu, a nie położenia wału.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.04.2022 o 21:58, przem8 napisał:

Nie wkręca się tulejki na sondę regulacyjną !! Czujnik g40 to czujnik położenia wałka rozrządu, a nie położenia wału.

Dzięki za pomoc już jestem umówiony do mechanika  na wymianę , dam znać 

Opublikowano
  • Autor

Witam  byłem u mechanika faktycznie  okazało się że czujnik rozrządu był valeo padł,

wstawił boscha i audi śmiga ,

teraz mogę zrobić logi  , dzięki za pomoc  

Edytowane przez Bursztyn

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.