Skocz do zawartości
IGNOROWANY

błąd 537 sond lambda górna wartość skrajna


Bursztyn

Rekomendowane odpowiedzi

witam błąd 537 często się pojawia  na ciepłym silniku,  jak by na 3 garach  chodził, już wymieniłem pompę paliwa  i nic ,  czy może to być cewka , tylko jak ją sprawdzić , czy wtrysk jak go sprawdzić  proszę o wsparcie

Edytowane przez Bursztyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 vcds w czasie jazdy jak jechałem wystąpił błąd 537 ,cewkę sprawdziłem wskazania były dobre , przepływka też dobrze pokazywała  dobre wskazania,

ale sond lambda pokazywała 0 ,  stanąłem skasowałem błąd 537 i wróciło do normy , założyłem emulator zobaczę tą sonde czy znów będzie błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2022 o 18:45, Bursztyn napisał:

 vcds w czasie jazdy jak jechałem wystąpił błąd 537 ,cewkę sprawdziłem wskazania były dobre , przepływka też dobrze pokazywała  dobre wskazania,

ale sond lambda pokazywała 0 ,  stanąłem skasowałem błąd 537 i wróciło do normy , założe emulator zobaczę tą sonde czy znów będzie błąd

 

IMG_20220405_122816.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bursztyn napisał:

 

IMG_20220405_122816.jpg

zanim założyłem  emulator wyskoczyły błędy 0515 - czujnik hala i 0537 lambda , skasowałem błędy  założyłem emulator i w czasie jazdy wyskakuje tylko błąd 515 czujnik hala . w między czasie zrobiłem logi, jutro wymieniam czujnik na boscha , zobaczę czy się coś zmieni i dam znaćIMG_20220405_122850.thumb.jpg.ea43be8b981bc2c978412d13491c2a72.jpg

IMG_20220406_213852.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bursztyn napisał:

założyłem emulator

Na którą sondę załżyłeś  emulator, jeśli na pierwszą-regulacyjną to gratuluje pomysłu :grin:. Weź doczytaj jak wrzuca się poprawnie logi :facepalm:

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną 4 pinowa 

Wymieniłem czujnik położenia wału g-40 na Boscha i błąd dalej jest 515 brak sygnału jeszcze sprawdzę miernikiem czy są przejścia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkręca się tulejki na sondę regulacyjną !! Czujnik g40 to czujnik położenia wałka rozrządu, a nie położenia wału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2022 o 21:58, przem8 napisał:

Nie wkręca się tulejki na sondę regulacyjną !! Czujnik g40 to czujnik położenia wałka rozrządu, a nie położenia wału.

Dzięki za pomoc już jestem umówiony do mechanika  na wymianę , dam znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  byłem u mechanika faktycznie  okazało się że czujnik rozrządu był valeo padł,

wstawił boscha i audi śmiga ,

teraz mogę zrobić logi  , dzięki za pomoc  

Edytowane przez Bursztyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...