Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 Limousine S line 2.0 35 TFSI 150KM 2021 Terra Gray


sosim

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W lutym odebrana z salonu Audi w Trójmieście, trafił się fajny egzemplarz z marca 2021 z niskim przebiegiem (11k km).
Wyposażenie powiedziałbym nie biedne i nie bogate, czyli: zewnętrzny S line, w środku sportowe fotele + tapicerka Alcantara-skóra, koła 19" (zmieniłem na 18", widoczne na zdjęciach), Virtual Cockpit (niestety bez HUD), pakiety: Comfort, Travel, Technology, Exterior, pakiet systemów wspomagających miasto, Audi parking system plus, LED (bez Matrixów).

Po 2 mies. mogę powiedzieć, że zakup w 100% udany, prowadzi się cudownie, komfort jazdy (po zejściu do 18") jest ok. Przy 14k km byłem w serwisie odnośnie skrzypienia w drzwiach kierowcy (pomogło nasmarowanie prowadnic w szybie) + przy okazji wymiana olej silnikowego i filtra. Myślałem, żeby wymieniać co 15k km przy jeździe w mieście, spotkałem się też z opiniami, że lepiej co 10k km. Jestem ciekawy waszego zdania na ten temat.
Poza tym zmieniłem koła z 19" na 18" (komfort + wizualne preferencje) i nałożyłem powłokę grafenową.

Będę wdzięczny za każdą wskazówkę i/lub info co warto wiedzieć i o co dbać lepiej, niż Audi to zaleca (tu przykład wymianu oleju, wg mnie 30k km to zbyt rzadko). Poniżej fotki (niestety nie mam żadnych "profesjonalnych" ze środka, trzeba zrobić!)

20220323_161742.thumb.jpg.99e35075d1ac99d5959bdd45d59c35eb.jpg

20220323_103047.thumb.jpg.2877dc9909fc1ce8c8850396a97c4b80.jpg

20220127_163040.thumb.jpg.f0d9ee2ee54d7d1048425884225deaa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :thumbup1:

Ładny kolor i wyposażenie także niczego sobie. Szerokiej drogi i  bezawaryjnej jazdy!

Edytowane przez Muskel1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża, piękna sztuka:thumbup1:

Wielu km komfortowej i bezpiecznej jazdy

kolor świetny

Edytowane przez pit07
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna sztuka, plusik ode mnie za sedana, co do wymiany oleju to wymieniaj co 10.000 i będzie służyć długo :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...