Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AVJ 150KM LPG


Karol199406

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zauważyłem bardzo dziwny objaw po nocy stania samochodu gdy próbuje go odpalić to kręci kreci i wreszcie załapuje ale poniżej 1000 obrotów chwile co załapie trzęsie budą,a i dodam że jak objaw ten mam to nie słychać pompe sai,a zawsze przy odpalaniu wyła strasznie,pompa została jakiś czas temu wymieniona na używke.
Nie wiem czy to przydatne ale gdy tego problemu nie miałem to samochód potrafił lekko poszarpywać na zimnym silniku przy niskich obrotach takich jak 1/2tysiace minimalne szarpania jak sie rozgrzeje tego objawu nie ma.
Oczywiscie samochód posiada LPG i gdy go zakupiłem 2 lata temu był robiony reduktor gdyż przy pałowaniu silnika przełaczało mi sie na benzyne.Co moge sprawdzić zanim wybiore sie do mechanika,dodam filtr paliwa był zmieniany nie jakiś tani tylko za 150 musiałbym zobaczyc jaki.Czy to możliwe że pompa siada bo jakoś nie słysze jej żeby chodziła wybitnie głośno i nie ma żadnych innych dzwięków.
A sytacja z dziś pojechałem do dziewczyny i posiedziałem możliwe ze z 2h i wracam próbuje odpalić i znowu krecił dłużej ale odpalił.
Aktualizacja dzisiaj odpalił mi normalnie.
Zakręciłem gaz zobaczymy czy objaw sie pojawi.
Czy u was też tak jest jak mam gaz włączony i przypałuje go na obrotach to słychać świstanie takie,jak by gdzieś coś uciekało,na benzynie tego nie słyszę wcale.To wystepuje tylko na LPG

Edytowane przez Karol199406
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...