Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie końcówki wydechu audi a4 b7


kubicv10

Rekomendowane odpowiedzi

Pany mam w planach jakby wymienić same końcówki wydechu. Chciałbym tylko efekt wizualny dlatego nie szukam jakiś drogich. Te moje już nadszarpał ząb czasu ale głównie chodzi mi o to, że one na końcu są wykrzywione w dół. Całe chrom nie bardzo mnie przekonują dlatego chciałbym coś podobnego jak na zdjęciu. Ktoś przeprowadzal taki zabieg? Uciąć równo, wsadzić, zacisnąć opaską i gotowe?  Będzie w ogóle za co złapać, czy raczej nie podjedzie takie coś? 20220122_154550.thumb.jpg.fe5ee4b8e391a1f9626c7a24e25c509c.jpg

IMG_20220416_154248.jpg.720f1817ff63d793b52c8dd28979c449.jpg

Edytowane przez kubicv10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi głównie o te na zdjęciu ale żeby nie były w chromie bo jakoś do mnie nie przemawiają. Te co są teraz na aucie to nie są za ciekawe, nie wyglądają ładnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 'krany' do dołu bo układ jest bez DPFa i kopci / norma Euro 3/.

Końcówki to temat rzeka , musisz sam wybrać jakie Ci pasują. Średnica zewnętrzna 90 mm już będzie wyglądać przyzwoicie , tyle że nie do tego dyfuzora ponieważ wyoblenia w dyfuzorze na obecne końcówki są dość małe i pasują do obecnych ale nie do takich jakich chcesz zapodać.

Edytowane przez dekiel 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Masz 'krany' do dołu bo układ jest bez DPFa i kopci / norma Euro 3/.

W B7 wszystkie śmierdziuchy miały kominy skierowane ku dołowi, zarówno te z dpfami jak i te bez. Odróżnić je mogłeś po sadzy na kominach, te z dpfami były czyste bez sadzy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

W B7 wszystkie śmierdziuchy miały kominy skierowane ku dołowi, zarówno te z dpfami jak i te bez. Odróżnić je mogłeś po sadzy na kominach, te z dpfami były czyste bez sadzy:wink:

Poszli na łatwiznę i klepali wszystkie takie same ale wiekszość jeszcze z Euro 3.

Co do DPFa to wiem , bo miałem e 92 330d .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dekiel 13 napisał:

Poszli na łatwiznę i klepali wszystkie takie same ale wiekszość jeszcze z Euro 3.

Co do DPFa to wiem , bo miałem e 92 330d .

Dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym się zdecydował, to bez spawania da się to ogarnąć? Czy jak wytnę te końcówki chrom to już nie będzie za co złapać? Czy będę musiał dospawac kawałek rury + rezac w dyfuzorze. Ps. W kodach Wyposażenia mam  0GG Norma emisji EU4

Edytowane przez kubicv10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...