Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie górnych wahaczy w a4 b6


koper26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w trakcie wymiany wahaczy górnych w audi a4 b6 2002 1.8t. wczoraj po długiej walce z legendarną śrubą wymieniłem tylko prawą stronę, dwa górne wahacze + końcówka drążka. Musiałem rozmontować całą kolumnę aby wybić śrubę spinającą wahacze. Po skręceniu okazało się że koło jest ustawione bardzo na zewnątrz w trakcie próby jazdy aż wyłączał się ABS. Po "wizualnym" ustawieniu zdziwił minie fakt konieczności strasznie dużego wykręcenia końcówki drążka żeby koło w ogóle ustawić na wprost, zwykle przy wymianie końcówek ustawiam je tak jak stare i do czasu ustawienia zbieżności nie ma problemu. Autem nie da się za bardzo jeździć, jest niestabilne a w trakcie kręcenia kołami w miejscu buja przodem z prawej strony w górę i w dół. Nie zdarzyło mi się wcześniej coś takiego, ale ze względu na pośpiech być może coś źle złożyłem, chociaż wydaje mi się, że ciężko tam coś źle złożyć.

Może któryś z kolegów doradzi gdzie zerknąć na początku zanim wyjadę do garażu i wezmę się za drugie koło?

Zestaw wahaczy budżetowy że tak powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koper26 napisał:

Proszę administratora o usunięcie tematu, znalazłem problem. ?

To może napisz dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pelonek1 napisał:

To może napisz dla potomnych.

Jednak się da źle złożyć. Końcówka drążka założona "od góry". Pośpiech nie jest dobrym doradcą ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...