Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezpieczniki


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w dobrym miejscu temat założyłem ale  dziś tak zaglądam tam pod dekiel bezpieczników i tak patrzę brakuje trochę bo wcześniej tak nie zważałem na to i myślę no dobra poszukam poczytam jakie sloty od czego bo wiem że wszystkich nie potrzebuje, no ale kilka wyłapałem co mnie zastanawiają patrząc po schematach z forum i

Wypisałem w kolejności żeby nie szukać jak ktoś może mi odp na te kilka pkt, pozostałe wolne co na zdjęciu będą to te które moje auto w wyposażeniu tych rzeczy nie posiada:

Slot 9 - ABS nie mam tam nic 0 pusto to mnie najbardziej czy tak ma być?
11 - 5A poduszka pow do czego to bardziej służy bo mało mi jasne?
16 - mam 0 pusto a to od pilota zamykania tak ma być?
17 - 0 tu mam założone oddzielnie czujniki (dołożone później nie fabryczne) więc tak ma być raczej?
19 - 0 tu są przeciwmgielne powinno tak być?
33 - na 2 różnych forach rozbieżność założony mam 20A, a nie powinno być przypadkiem 15A? to jest od zapalniczki chyba że to szczegół i tak czy siak będzie git :)
42-  tu mam 25A na innej stronie że 30A powinno być to jest coś związane z ESP?

Wrzucę jeszcze zdjęcie mojej skrzynki i zaznaczę bo tam w te sloty pozostałe mam jakieś jeszcze wrzucone bezpieczniki dodatkowo, ale nie mogłem już do tego schematu znaleźć i co to jest, czy to schowek na bezpieczniki w razie jakby któryś padł heh no tyle mi do głowy jedynie hehe?
 

279695296_419927583306456_5822752838892115265_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że w gniazdach nie ma obsadzonych pinów więc masz mało wyposażenia dodatkowego, stąd brak bezpieczników.

Co do tych zaznaczonych na foto, są to zapasowe sztuki (w speclanie do tego przygotowanych gniazdach dla utrzymania porzadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Widać że w gniazdach nie ma obsadzonych pinów więc masz mało wyposażenia dodatkowego, stąd brak bezpieczników.

Co do tych zaznaczonych na foto, są to zapasowe sztuki (w speclanie do tego przygotowanych gniazdach dla utrzymania porzadku)

No w sumie widzisz że na to nie wpadłem że w gniazdach widać piny i wszystko wiadomo, a ja pod górkę ?

A z tym drugim tak myślałem że to zapasowe 

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...