Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o identyfikację panelu klimatyzacji/nawiewu [8E0819045D?]


uzytkownikaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum. Jakiś czas temu kupiłem audi a4 b6 z klimatyzacją "sprawną do nabicia". Przyjrzałem się dziś temu panelowi, pogoglowałem, bo wydaje mi się podejrzany. Na grafice google znalazłem taki jak u mnie z jedną róźnicą  - ja mam przycisk ECON a w ogłoszeniu na olx tam jest chyba też przycisk ale bez żadnego napisu. Kod tego panelu z ogłoszenia to: 8E0819045D. Podejrzewam że to może być ten sam ale coś w nim było grzebane? Miał ktoś styczność z takim panelem? Tu na forum nic nie znalazłem z takim kodem, w grafice google takiego samego w ogóle nie ma...
Z góry dziękuję za pomoc. Załączam foto moje i z ogłoszenia.

IMG_20220509_162908.jpg

ogloszenie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym ze panel strasznie zajechany to nie widzę w nim cos dziwnego. Fakt widać ze ktoś po Januszowemu regenerował przycisk econ . Druga sprawa nie ma czegoś takiego jak sprawna klima tylko do nabicia. Skoro do nabicia to nie chłodzi=nie sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, uzytkownikaudi napisał:

Witam na forum. Jakiś czas temu kupiłem audi a4 b6 z klimatyzacją "sprawną do nabicia". Przyjrzałem się dziś temu panelowi, pogoglowałem, bo wydaje mi się podejrzany. Na grafice google znalazłem taki jak u mnie z jedną róźnicą  - ja mam przycisk ECON a w ogłoszeniu na olx tam jest chyba też przycisk ale bez żadnego napisu. Kod tego panelu z ogłoszenia to: 8E0819045D. Podejrzewam że to może być ten sam ale coś w nim było grzebane? Miał ktoś styczność z takim panelem? Tu na forum nic nie znalazłem z takim kodem, w grafice google takiego samego w ogóle nie ma...
Z góry dziękuję za pomoc. Załączam foto moje i z ogłoszenia.

IMG_20220509_162908.jpg

ogloszenie.jpg

Masz panel od wersji auta bez klimy,bodajże można było nabyć taki wypust na Skandynawię. Sprawdź czy masz kompresor klimy w ogóle,czy tylko ktoś na pałę włożył taki panel i przełożył przycisk econ którego nie powinno być w tym panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że jest pełna instalacja klimatyzacji, szczelna, uzupełniłem czynnikiem, sprężarka obecna, sprzęgiełko wymienione. Ale jest też ten panel, z tego tematu https://a4-klub.pl/topic/468993-brak-klimatyzacji-audi-a4-b6/. Załączam foto z mojego panelu:

 

panel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...