Treść opublikowana przez lukaszbass
-
Stuki i strzelanie w okolicach prawego koła w Audi A5 F5
Maglownica może...
-
Jakie siłowniki klapy bagażnika do Audi A4 B7?
Też mam stabiliusa silowniki. O ile z przodu działa ok to z tyłu wymieniłem bo padły po 2 latach. Często otwieram bagsznik minimum 3-4 razy dziennie. W tych pieniądzach to chyba nie są takie złe.
-
Odpadająca Listwa Drzwiowa
Kup zdrowe drzwi bo fachowo to raczej sam tego nie zrobisz.
-
Urwany zaczep rolety bagażnika.
Czyli wyszło na moje i dobrze ,po co kombinować skoro można mieć coś łatwiej ?
-
godny polecenia lakiernik Olsztyn
Malowałem maskę 800,zderzak przód 700 błotnik 600. Okolice Poznania i to po starej znajomości.
-
Urwany zaczep rolety bagażnika.
Kleić nie chcesz rozumiem, ale patrząc na stan tego boczku to wolałbym rozglądać się za używanym w dobrym stanie
-
Urwany zaczep rolety bagażnika.
Cyjano klej i będzie trzymać.
-
Problem z trybem S w Multitronicu A4 B8
Do jakich obrotów kręci
-
Problem z trybem S w Multitronicu A4 B8
To raczej normalne w trybie s .
-
Serwis skrzyni biegów w Q5 2.0TFSI z Kanady
Ile ma nalatane auto?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dokładnie ,tak samo było w moim rejonie z obniżką na okres wakacyjny(jeszcze dobrze się wakacje nie skończyły pyk cena w górę).
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Nie ma później problemu z montażem uszczelek ? Bo też się przymierzam
-
Samochod dla kolezanki do 30tys
Toyota Yaris 2012-2015 r.
-
Metaliczne stuki przy lekkich ruchach kierownica
Na maglownicy jest śruba do kasowania luzu ale to w dużej mierze zależy jaki jest stan maglownicy i jak działa wspomagania .Proponuje jechać na stacje diagnostyczna i tam sprawdzić maglownice.
-
Metaliczne stuki przy lekkich ruchach kierownica
Maglownica sprawdzali też?
-
Regularne wypadanie adaptacji w MULTITRONIC
Dzieje się to na zimnym oleju czy na ciepłym.Kiedy była wymiana oleju robiona ?
-
Regularne wypadanie adaptacji w MULTITRONIC
Auto było skanowanie pod komputerem,błędy?
-
B6 DIVISION
Dużo km zrobione po wymianie licznika? Może z czasem się "ułoży "
-
Adaptacja multitronic 0AW 8biegowy
Po skasowaniu błędów to samo się dzieje?.
- Maglownica
-
Maglownica
Właśnie u mnie tak jest po założeniu nowego komplet zawieszenia z przodu ciężej ospale działa wspomaganie.
-
2.4 BDV wibracje
U mnie powodem tego byly przeguby wewnetrzne.
-
Ogromna wilgoć
Właśnie tak zrobiłem.
-
Ogromna wilgoć
Pewnie woda siedzi pod podłogą, przerabiałem to...
-
[A4 B8] Chiptuning 2.0TFSI Multitronic 180HP 320NM
Twój moment obrotowy na ten stan już jest i tak duży jak na multi.