Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maglownica


cipiur1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja kierownica podczas jazdy nie wraca do punktu 0 a poza tym ciężko się nią kręci w lewo i prawo.

Płynu od wspomagania nie ubywa (kolor żółty)

Pompa nie wydaje żadnych dźwięków.

Postanowiłem że dam do regeneracji maglownicę  ZF (8E1422072D).

Proszę mi polecić jakiś zakład który mi to wykona albo będzie miał gotową na zamianę. Najlepiej w woj. Lubelskim albo Podkarpackim.

 

 

*Zapraszam tu ->Regulamin To kolejny źle umieszczony temat. Proszę o poprawne wstawianie inaczej skończy się ostrzeżeniem. Temat został przeniesiony (z Silniki benzynowe/Audi A4 B6/B7/1.8T

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółty? Ma być zielony to po pierwsze, może być z Febi lub ori z aso (40 zł za 1l). Czy coś było robione z maglownicą? Jest śruba do kasowania luzu, ta dokręcona za mocno daje właśnie taki efekt. Tak samo jest też po założeniu nowych górnych wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie tak jest po założeniu nowego komplet zawieszenia z przodu ciężej ospale działa wspomaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jeszcze oryginał ze znaczkami

Kupiłem auto z żółtym płynem.

Nic nie robione przy maglownicy.

Ile odkręcić tą śrubę do regulacji? Tam jest taka podziałka.

Coś lekko puka w tej maglownicy jak ruszam kierownicą na postoju.

8E1422072D to jest numer z mojej maglownicy. W internecie pokazuje że to maglownica do TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działo się tak od zakupu, czy po pewnym czasie?

Pukać, może krzyżak w kolumnie. Najlepiej robić regeneracje tam gdzie szlifują lub wymieniają listwę, a nie tylko wymieniają uszczelnienia i malują farbą. W ubiegłym roku regenerowałem w Regparts z kaucją i zwrotem po oddaniu starej przekładni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argo z Częstochowy dobrze regeneruje ale czy ogarnia wysyłkowo to nie wiem. Od spodu będziesz widział dużą śrubę, prawdopodobnie na klucz 19-21, zaznacz ją sobie markerem i odkręcaj co 30° 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...