Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak klimatyzacji audi a4 b6 ?


albibrozyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem mianowicie ostatnio kupiłem audi a4 b6 sprzedawca deklarował, nawet dalej idzie w zaparte że samochód posiada klimatyzację, i z tym zwracam się tutaj.

Pod maską widzę tylko jedną chłodnicę, nie widzę sprężarki nie ma też przycisku econ, i tutaj moje pytanie w tym aucie nie ma klimatyzacji ? wyczytałem na jakimś forum że ktoś miał podobny problem ale z 1.9 TDI i ktoś napisał że " Wychodziły wersje audi które były tworzone pod północ i były bez klimatyzacji" odrazu mówię że nie jestem znawcą i mało interesuje się motoryzacją.

Klima.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taki panel,nie ma trybu automatycznej klimatyzacji. Wygląda na to że nie posiada klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pila24 napisał:

Pierwszy raz widzę taki panel,nie ma trybu automatycznej klimatyzacji. Wygląda na to że nie posiada klimy.

na 100% nie ma, tym, bardziej że facet pisze, iż nie widzi ani chłodnicy, ani sprężarki, no i gdzie do licha przyciski AUTO i ECOON

Edytowane przez Talpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, albibrozyna napisał:

Witam, mam problem mianowicie ostatnio kupiłem audi a4 b6 sprzedawca deklarował, nawet dalej idzie w zaparte że samochód posiada klimatyzację, i z tym zwracam się tutaj.

podaj VIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Talpa napisał:

na 100% nie ma, tym, bardziej że facet pisze, iż nie widzi ani chłodnicy, ani sprężarki, no i gdzie do licha przyciski AUTO i ECOON

Jak nie ma kompresora to zawsze jest econ,więc nie potrzeba przycisku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem identyczny panel i muszę cię zmartwić, nie masz klimy. nr Z etki 8E0819045

WWW.CALLPARTS.DE

Gebrauchtes Ersatzteil für Heizung, Lüftung, Klimaanlage für A4 LIM/AVANT (8E) Baujahr 2001 Audi A4 8E; Heizungsregulierung; ab 11/00-; 8E0819045 günstig in Qualität B mit Originalteilenummer...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, cóż pozostaje udać się do sprzedawcy i przedyskutować sprawę ceny, no i tego oczywiście że mnie wykiwał. 

Edytowane przez albibrozyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, albibrozyna napisał:

Dzięki za pomoc, cóż pozostaje udać się do sprzedawcy i przedyskutować sprawę ceny, noi tego oczywiście że mnie wykiwał. 

Szczerze, to bym oddał auto, a jak to handlarz, to do sądu, niech się uczą dziady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...