Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o identyfikację panelu klimatyzacji/nawiewu [8E0819045D?]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na forum. Jakiś czas temu kupiłem audi a4 b6 z klimatyzacją "sprawną do nabicia". Przyjrzałem się dziś temu panelowi, pogoglowałem, bo wydaje mi się podejrzany. Na grafice google znalazłem taki jak u mnie z jedną róźnicą  - ja mam przycisk ECON a w ogłoszeniu na olx tam jest chyba też przycisk ale bez żadnego napisu. Kod tego panelu z ogłoszenia to: 8E0819045D. Podejrzewam że to może być ten sam ale coś w nim było grzebane? Miał ktoś styczność z takim panelem? Tu na forum nic nie znalazłem z takim kodem, w grafice google takiego samego w ogóle nie ma...
Z góry dziękuję za pomoc. Załączam foto moje i z ogłoszenia.

IMG_20220509_162908.jpg

ogloszenie.jpg

Opublikowano

Po za tym ze panel strasznie zajechany to nie widzę w nim cos dziwnego. Fakt widać ze ktoś po Januszowemu regenerował przycisk econ . Druga sprawa nie ma czegoś takiego jak sprawna klima tylko do nabicia. Skoro do nabicia to nie chłodzi=nie sprawna.

Opublikowano
Godzinę temu, uzytkownikaudi napisał:

Witam na forum. Jakiś czas temu kupiłem audi a4 b6 z klimatyzacją "sprawną do nabicia". Przyjrzałem się dziś temu panelowi, pogoglowałem, bo wydaje mi się podejrzany. Na grafice google znalazłem taki jak u mnie z jedną róźnicą  - ja mam przycisk ECON a w ogłoszeniu na olx tam jest chyba też przycisk ale bez żadnego napisu. Kod tego panelu z ogłoszenia to: 8E0819045D. Podejrzewam że to może być ten sam ale coś w nim było grzebane? Miał ktoś styczność z takim panelem? Tu na forum nic nie znalazłem z takim kodem, w grafice google takiego samego w ogóle nie ma...
Z góry dziękuję za pomoc. Załączam foto moje i z ogłoszenia.

IMG_20220509_162908.jpg

ogloszenie.jpg

Masz panel od wersji auta bez klimy,bodajże można było nabyć taki wypust na Skandynawię. Sprawdź czy masz kompresor klimy w ogóle,czy tylko ktoś na pałę włożył taki panel i przełożył przycisk econ którego nie powinno być w tym panelu.

Opublikowano
  • Autor

Okazuje się że jest pełna instalacja klimatyzacji, szczelna, uzupełniłem czynnikiem, sprężarka obecna, sprzęgiełko wymienione. Ale jest też ten panel, z tego tematu https://a4-klub.pl/topic/468993-brak-klimatyzacji-audi-a4-b6/. Załączam foto z mojego panelu:

 

panel.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.