Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziałająca regulacja lewego lusterka.


napalm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie.

Silnik podobno sprawny, podobno do wymiany albo pokrętło, albo moduł/sterownik. 
 

Z tymże, nie mogę ogarnac gdzie jest ten moduł i jak wyglada, mógłby ktoś nakierować/podesłać foto modułu? 
 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterkiem steruje moduł w drzwiach - ten z silnikiem do podnoszenia szyby do którego wpięte są wszystkie kostki. 'Pokrętło' chyba można sprawdzić w VCDS - nie pamietam dokładnie nr bloku ale w MK widać jakie jest jego ustawienie a więc jeżeli będziesz nim ruszał to powinny się odpowiednio zmieniać wartości. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2022 o 15:02, Skowrix napisał:

Lusterkiem steruje moduł w drzwiach - ten z silnikiem do podnoszenia szyby do którego wpięte są wszystkie kostki. 'Pokrętło' chyba można sprawdzić w VCDS - nie pamietam dokładnie nr bloku ale w MK widać jakie jest jego ustawienie a więc jeżeli będziesz nim ruszał to powinny się odpowiednio zmieniać wartości. 

Wymieniałem przyciski w drzwiach i przy okazji wymieniłem pokrętło. Okazało się, ze to podziałało, ale tylko lewo prawo, ale góra dół już nie działa. Prawe lusterko działa lewo prawo i góra dół, wiec już zgłupiałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz zasiedziałych styków w kostce w module drzwi, zwłaszcza tych co odpowiadają za regulację lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 23:36, danioo napisał:

Sprawdź czy nie masz zasiedziałych styków w kostce w module drzwi, zwłaszcza tych co odpowiadają za regulację lusterka

Sprawdzę, dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, napalm napisał:

Sprawdzę, dziękuje 

styki to jedno czy w ogóle kable są całe w przelotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...