Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawigacja 3g basic


Darrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry przepraszam jeśli piszę w nieodpowiednim miejscu. Przymierzam się do montażu  nawigacji 3G basic w moim Audi a4 polift , (obecnie mam radio conncert) wiem ,że trzeba dołożyć wiązkę elektryczną i światłowody . Moje pytanie brzmi ,czy wiązka elektryczna i światłowody w nawigacji 3G basic , są takie same jak w nawigacji 3G  plus , czy wiązka z Audi a4 b8 polift jest taka sama jak w Audi a5 polift ?Pytam , ponieważ mam możliwość kupienia wiązki do nawigacji 3G basic z Audi a4 b8 polift , albo do nawigacji 3G plus z Audi a5 polift , Zastanawiam się czy wiązka z Audi a5 polift  jest poprowadzona w tych samych miejscach co w Audi a4 b8 polift i będzie ona pasować w oryginalnych miejscach ?Wiem ,że lepiej od razu założyć 3G plus, ale okazyjnie kupiłem 3G basic (oczywiście z legalnego źródła ) i dlatego pytam o różnicę w wiązkach ,gdyż w przyszłości może uda się założyć 3G plus , jeśli wiązki będą pasować , ewentualnie  , którą wiązkę lepiej dołożyć od razu ?Ostatnie moje pytanie , czy w zestaw  nawigacji 3G basic wchodzi ; ekran 6,5 cala , panel sterujący , jednostka centralna , tuner radiowy z koszem , antena dachowa ,moduł gateway , czy ewentualnie potrzebuje coś jeszcze , czy ochronę komponentu ma tylko jednostka centralna , czy coś jeszcze (moduł gateway) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...