Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z ciśnieniem paliwa w Audi A4 B6 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

taki mam nietypowy problem. Auto zaczęło mieć problem z odpalaniem na benzynie spowodowane zbyt niskim ciśnieniem + z dnia na dzień to się nasila oraz dławi przy jeździe na benzynie.

Wymieniłem pompę paliwa na nową.

Po wymianie filtra paliwa wszystko wróciło do normy, lecz po tygodniu znów to samo. W filtrze paliwa jest regulator ciśnienia i moim zdaniem prawdopodobnie to jego wina. Jednak postanowiłem wymienić filtr raz jeszcze i znowu na kilka dni było ok, jednak problem powrócił. Jak mogę sprawdzić czy na filtrze paliwa jest odpowiednie ciśnienie? Co może być przyczyną, że problem ten powraca? Filtry z filtrona czyli na 3 filtrach to samo (jeden wytrzymał 3 miesiące a pozostałe 2 po tygodniu).

Rozwiązane przez Dev

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
  • Rozwiązanie

filtr z regulatorem cisnienia najlepiej ori

Opublikowano
  • Autor

właśnie zamówiłem ori, dam znać czy to pomogło : ) 

Opublikowano

Pomogło?

Opublikowano
  • Autor

Jeżdzę już tydzień na nowym filtrze paliwa - Oryginalny. I narazie jest ok..., nie mam narazie problemów z odpalaniem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.07.2022 o 12:14, Grze Gorz napisał:

Jeżdzę już tydzień na nowym filtrze paliwa - Oryginalny. I narazie jest ok..., nie mam narazie problemów z odpalaniem.

Witaj, czy po tych kolejnych dwóch tygodniach problem nie powrócił? Mam podobny zgrzyt, z tym że mój nie ma problemów w czasie jazdy, tylko przy odpalaniu.

Opublikowano
  • Autor

Dalej jest ok. Odpala bez problemu na oryginalnym filtrze.

Opublikowano
3 godziny temu, Grze Gorz napisał:

Dalej jest ok. Odpala bez problemu na oryginalnym filtrze.

Dzięki:thumbup1:,  a powiedz tylko jeszcze czy kupowałeś w ASO czy popularnym serwisie na pierwszą literę alfabetu?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie na Alledrogo kupiłem :) cena to równe 200zł, poprzednie filtry z filtrona odesłałem na reklamację no i czekam na rozpatrzenie. 

Opublikowano

Dzięks :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

A to odpowiedź od oficjalnego sklepu filtron

"Sprawdziliśmy reklamację pod kątem jej zasadności i nie stwierdziliśmy żadnych problemów z regulatorem ciśnienia ani w 1 ani w 2 filtrze. Parametry pracy są właściwe. Z tego powodu reklamacje uznajemy za niezasadną i odrzucamy ją w całości"

Więc parametry dla nich są odpowiednie ale nie na tyle, żeby auto sprawnie odpalało...

Edytowane przez Grze Gorz

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witam,

aktualizacja.

Na oryginalnym filtrze przejeździłem aż do dziś czyli już te 2 lata i nadal działa bezproblemowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.