Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migająca kontrolka świecy żarowej .


RavEk93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od jakiegoś czasu miga mi kontrolka świec żarowych , zapala się po chwili od uruchamiania silnika . Po podpięciu pod komputer ukazał się błąd uszkodzenia czujnika świateł stop ,  ale światła działają , a sam czujnik wymieniałem jakiś czas temu (gdy ten stary przestał działać to zapalały się kontrolki abs i trakcji) .
Poszukując przyczyny dalej zauważyłem że króciec wychodzący z pompy vacum do pompy serwo ma luz i puszcza powietrze , zakleiłem go więc . Pod odpaleniu kontrolka dalej migała ale po chwili zgasła , jednak po zrobieniu jakiś 10 km dalej się pali . Samochód zachowuje się normalnie , hamulce działają , przyspiesza normalnie . Gdzie tu dalej szukać przyczyny ? A4 B6 1.9TDI 130 km AWX 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik, pół roku już siedzi i było ok. Jeszcze mam takie pytanie czy jakikolwiek problem z pompą vacun bądź nie szczelność na jej przewodach objawia się miganiem kontrolki świec żarowych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem ten czujnik i kontrolka świecy zgasła , wiec chyba faktycznie to była przyczyna , mimo iż na starym czujniku  światła stopu normalnie działała i nie paliły się kontrolki abs ani trakcji  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienniki są wadliwe i często brakuje im kilku układów/ podzespołów aby wszystko działało jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...