Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd spalonej żarówki cofania


A4b7fun

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od pewnego czasu w moim a4 b7 avant występuje problem przepalonej żarówki lewej cofania , na początku wymieniłem żarówkę na nową po dniu problem pojawił się znowu , następnie przeczyściłem wszystkie styki środkiem usuwającym korozje , niestety bezskutecznie, zauważyłem wypalenie w obudowie klosza na jednym z pinów więc nie zastanawiając się wymieniłem całą oprawę klosza , 1 dzień podzialalo i błąd się nie pojawiał a zarowka wsteczna świeciła, rano odpalając samochód wbijając wsteczny znów ukazał mi się piękny komunikat spalonej lewej zarowki od cofania, niewiem co już robić, nie są to ledowe żarówki, czy wina może leżeć w wtyczce niskiego napięcia? Czy odrazu dawać auto do elektryka ? 

 

Prawy wsteczny działa normalnie i bez problemowo

 

Pozdrawiam

20220712_180741.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie co jakiś czas pojawia się błąd lewego tylnego kierunku ale jak go włączę bo błąd znika. Ten model chyba już tak ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten model tak nie ma. Nie masz masy nigdzie luźnej? We wtyczce pin jest dobry, czy pośniedziały też?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Langista napisał:

Nie, ten model tak nie ma. Nie masz masy nigdzie luźnej? We wtyczce pin jest dobry, czy pośniedziały też?

Hej, wszystkie kostki wago były skorodowane więc wymieniłem na nowe , a we wtyczce ciężko jest mi dojrzeć czy jakiś pin jest zaśniedziały, pryskałem tam stykiem i zamówiłem nową kostkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Langista napisał:

Gdzie tam miałeś kostki wago?

Odrazu za kostka są kostki wago i były zawinięte w izolatkę,  widocznie poprzedni niemiecki wlasciciel miał już jakiś problem ... były całe pordzewiałe 

Wtyczka wygląda na zdrową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak to jest zrobione.. jak widzę takie rzeczy w aucie to mnie telepie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...