Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Spadek mocy


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem. Co jakiś czas (niestety nie ma reguły, potrafi ani razu tak nie zrobić, albo parę razy pod rząd) autko zaczyna się pulsacyjne trząść, Nie jest to machanie całą budą, ale da się wyczuć na kierownicy i drążku zmiany biegów. Myślałem że to sprzęgło, albo dwumas, ale raczej nie. Jak się doda na biegu jałowym (jak trzęsie) lekko gazu - dosłownie muśniecie żeby wskazówka dźwignęła się ponad 1 tyś obrotów to trzęsienie ustępuje. Wydaje mi się też że samochód jest słabszy, jak by nie miał kopa. Dziś zauważyłem, jak przejechałem chwile na wysokich obrotach że moc jakby wróciła.... ale to też może być nadzieja że nic się nie dzieje :)

Ostatnio wymieniałem:

Turbo (na BLB)

Wszystkie filtry

Szklanki

Olej

Wszystko u chłopaków na Mineralnej.

Ktoś coś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzęsienie może powodować zabrudzony nastawnik :cool1: ale przydały by się jakieś logi żeby dokładnie to zdiagnozować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wiadomo.... logi zrobił i przeanalizował Paweł z MRMotors - nic nie wyszło, a objaw widział.

Ktoś ma jakiś pomysł?

P

Łukasz[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:32_________________________________________________OKI, wyszło - zerwana poduszka pod skrzynią. Wymienimy i zobaczymy. Dzięki wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...