Skocz do zawartości
IGNOROWANY

(ponowne) podłączenie fabrycznego alarmu


Rayek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, sprawa wygląda następująco - moje A4 B7 na 99% posiada na wyposażeniu fabryczny alarm, wnioskuję to przez obecność przycisków alarmu w tapicerce drzwi kierowcy oraz czujniki ruchu w lampce podsufitki, problem jednak w tym że ktoś w tym aucie zamontował alarm niefabryczny przez co alarm wnętrza nie działa bo nie jest do niczego podłączony, tak samo jak te przyciski w tapicerce.

Chciałbym się dowiedzieć gdzie znajduje się fizycznie w aucie alarm, ogólnie sprzęt odpowiedzialny za to, chce wymontować alarm niefabryczny i aktywować ponownie ten fabryczny ale nie wiem właśnie nawet gdzie trzeba ponownie wpiąć kable.

Wszystkie graty od obecnie działającego alarmu znajdują się u mnie pod kierownicą i przy bezpiecznikach, jest tu założona dość spora instalacja choć z demontażem tego raczej nie będę mieć problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Zacznij od poprawnego uzupełnienia profilu. 

Nie wiem skąd takie dane jakie miałem do tej pory bo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek profil uzupełniał ale już wszystko jest git.

Poza tym to i tak nie miało żadnego znaczenia w tym temacie, w poście podałem wszystkie konieczne informacje oprócz tego, że mam sedana a nie kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...