Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładne ładne Sokol :good: Też na nie patrzyłem, ale one mają tak cholernie wielką piastę przy 18", że tego rozmiaru w ogóle nie widać :confused4: Ale trzeba będzie się rozejrzeć :>

Zawsze to jakaś odmienność od ori i pełen oldschool :kox::naughty:

Co do style'a - to lekko przegięty jak na PL :naughty:

Sokol - a czemu tak ogólnie nie wziąłeś tych BBS z allegro? Coś z nimi nie tak, czy co?

Opublikowano

Tylko numer 2. Skręcane felgi z rantem + konkret gleba to jest to :kox: Sam się rozglądam za 19" w tym stylu tylko że chcę ramiona symetryczne (tak jak w moich obecnych 17") :naughty:

Opublikowano

Ja bym bral 2 mimo ze 1 tez jest bardzo ladna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko numer 2. Skręcane felgi z rantem + konkret gleba to jest to :kox: Sam się rozglądam za 19" w tym stylu tylko że chcę ramiona symetryczne (tak jak w moich obecnych 17") :naughty:

Ja niestety max 18" - czasem za dużo dziadków mojej córci wożę w "bagażniku", więc wszelkie tarcia niepożądane :kox::naughty: Co do konkret gleby to też więcej na razie niż -20 na obecnym 1BE się nie zapowiada.

Zdecydowanie za duży wybór wśród felg, a jak przychodzi co do czego, to nie ma z czego wybrać :>

Opublikowano

bierz wzór numer 1 vcyli 18 będą super leżały na aucie :good: :good: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Eee - te mi się jakoś nie widzą. BBS CH owszem, ale te jakieś bezpłciowe

Opublikowano

Odnośnie BBS:

http://www.jaxquickfit.com.au/wheels/BBS-Page.jpg

Za mną coraz bardziej chodzą te RXII. Tylko trafić takie 19" w dobrej cenie :confused4:

Jak dla mnie mega :kox: :

http://stuff.tungstentech.com/Cars/S4_Wheels/ramsey.jpg

http://stuff.tungstentech.com/Cars/S4_Wheels/esfor.jpg

Opublikowano

2 :good:

Opublikowano

Oj wybral bym :kox: :kox: :kox:

Ta czarna mega wypas :kox:

Nie tylko Ty byś coś wybrał :tongue4: Tylko na allegro bieda z niektórymi wzorami :confused4:

Opublikowano

Oj wybral bym :kox: :kox: :kox:

Ta czarna mega wypas :kox:

Nie tylko Ty byś coś wybrał :tongue4: Tylko na allegro bieda z niektórymi wzorami :confused4:

No niestety..

No ale te czarne w 18 mi by sie przydaly :kox:

Ide polukac czy cos podobnego jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 19:37_________________________________________________http://www.moto.allegro.pl/item609857464_chrom_asa_bbs_18_9cali_audi_mercdes.html

Co to za Tworek na licencji BBS ?? :decayed:

Ladne skubane :naughty:

Opublikowano

Wzór ładny ale ASA czyli nie wiadomo jak z jakością no i chrom :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ASA robi podobno na licencji BBS. Drobnym szczegółem jest ponoć to, że licencja ta obejmuje wzór - jak z jakością, to nikt nie wie.

Podobnie jak to:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=612482887

Piękne BBS CH :>

A czy to plastelina, czy nie to już inna polka.. :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ASA robi podobno na licencji BBS. Drobnym szczegółem jest ponoć to, że licencja ta obejmuje wzór - jak z jakością, to nikt nie wie.

Podobnie jak to:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=612482887

Piękne BBS CH :>

A czy to plastelina, czy nie to już inna polka.. :gwizdanie: :naughty:

teraz pełno tego będzie na ulicach :confused4::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Może nie aż tak dużo - cena nie mała w sumie, do tego dolicz opony jakieś solidne i wtedy się sumka robi niezła. Mi się cholera podobają - Sokolnh smaka narobił... :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Mi cale czarne wypas sa :kox:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:04_________________________________________________3.5 Tysia euro ladnie :decayed:

Trzeba by je jeszcze dobrze pilnowac :gwizdanie:

Nie wiem jak przypadku w felg aluminiowych ale jesli chodzi o car audio to jest to srednio oplacalne.. :confused4:

Kiedys pytalem ile by kosztowalo ubezpieczenie to do sprzetu za okolo 3 tysiace kosztuje 500 zl dodatkowo :gwizdanie:

Opublikowano

Okazja itd. itd. na złodziei nie ma mocnych, nikt nie jest jasnowidzem i nie wie co komu zapindolą. Powinno byc prawo Hammurabiego, radio za radio, fela za felę auto za auto.

Opublikowano

Okazja itd. itd. na złodziei nie ma mocnych, nikt nie jest jasnowidzem i nie wie co komu zapindolą. Powinno byc prawo Hammurabiego, radio za radio, fela za felę auto za auto.

Wystarczylo by jak wytropisz sam sprawce uje**ac narzedzie zbrodni czyli Reke :decayed:

Tylko pomysl ilu bysmy mieli ludzi na rencie :polew:

Czy Zus by to udzwignal polowa Rzadu by conajmniej jednej nie miala :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.