Czym skutecznie przeczyścić układ paliwowy

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich myślałem ostatnio aby przeczyścić układ paliwowy a także wtryski jakie są dobre środki do tego celu.

Słyszałem że jak doda się MIXOLU na 10L ropki to ładnie wyczyści czy to prawda jeżeli możecie to odpowiedzcie jakie są środki najleprze :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

temat Mixolu był juz poruszany ... poszukaj ... :wink:

co do specyfików przeczyszczajacych układ paliwowy .. to wybor jest dosyc duzy .. osobiscie nigdy nie stosoawłem takich wynalazków (nie było potrzeby :twisted: ) ale słyszałem dobre opinie o ELF Diecyl/ELF Diecyl Plus ....

p.s tak jakos mi sie wydaje ze chyba podobny temat juz był... tylko nie moge go znalezc :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najprostsza metoda jest kupno uszlachetniacza :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielkie dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale czy takie dodatki, uszlachetniacze(czym to sie wogole rozni?) coś dają czy to tylko pic na wode zeby kaske wyrwac? Rozumiem ze do benzyny sa inne niz do ropy ale czy jest sens dodawac takie specyfiki? Słyszalem też ze to moze miec negatywny wpływ na silnik...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Ale czy takie dodatki, uszlachetniacze(czym to sie wogole rozni?) coś dają czy to tylko pic na wode zeby kaske wyrwac? Rozumiem ze do benzyny sa inne niz do ropy ale czy jest sens dodawac takie specyfiki? Słyszalem też ze to moze miec negatywny wpływ na silnik...

Uszlachetniacz ma na celu czyszczenie ukl. paliwowego , ulatwiac rozruch zima i zapobieganiu wydzielaniu sie siarki i parafiny w paliwie :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta