Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki warsztat w lublinie i okolicach jesli chodzi o klime???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie co sadzcie o auto mechanika Wisniewski na ul Związkowej? Czy mozna im zaufac i oddac auto tam zeby zrobili przeglad klimy?

Koles sprawdzil mi tam cisnienie w ukladzie i bylo na poziomie kolo 3 barow wiec pewnie czynnika nie ma bylo to podczas wylaczonego auta ale wczesniej bylo przejechane kolo 100km i twierdzil mechanik ze powinno byc conajmniej 4-5 barow lub nawet 12.

Musze sie wybrac do jakiegos dobrego mechanika (jakiego polecacie od spraw klimy) ale takiego ktory zreperuje auto a nie powie ze wg niego jest wszystko ok.

pozdr

Opublikowano

Ja z klimą zawsze jeżdże na przeglądy na Wrońską.I nigdy nie było problemu.Szybko i przyjemnie.Także polecam

Opublikowano

wronska to dobry adres,jezdze tam zawsze z autami klientów

Opublikowano
  • Autor

w takim razie pytanko jakie ceny za sprawdzenie (komputer) i ewentualne naprawy (dobicie czynnika ewentualnie dolewka oleju)?

pozdr

Opublikowano
twierdzil mechanik ze powinno byc conajmniej 4-5 barow lub nawet 12.

Po stronie niskiego ciśnienia?

Popukaj się mu w głowkę.

Opublikowano
twierdzil mechanik ze powinno byc conajmniej 4-5 barow lub nawet 12.

Po stronie niskiego ciśnienia?

Popukaj się mu w głowkę.

cisnienie na postoju może dojść do (7-8)atm nieraz wiecej ,wszystko zależy od temperatury na zewnątrz, przy 5-10 stopni na zewnatrz około 2-3,5 atm wiec nimusi sie pukac w głowe :rotfl: oczywiscie przy wyłaczonym silniku :bicz:

Opublikowano
  • Autor
Ja z klimą zawsze jeżdże na przeglądy na Wrońską.I nigdy nie było problemu.Szybko i przyjemnie.Także polecam

jeszcze jedno bo nie wiem czy dobrze trafilem na ta Wronska tzn na ulice trafilem ale co do zakladu to po skrecie w lewo z ul Meczennikow Majdanka (jadac od centrum w strone Majdanka) jedzie sie gdzies 150-200 m i skreca w lewo na spore podworze wylozone kostka i obok jest diagnostyka samochodowa po prawej stronie stojac twarza do drzwi garazu zakladu z klima czy jest to inny zaklad?

pozdr

Opublikowano
Ja z klimą zawsze jeżdże na przeglądy na Wrońską.I nigdy nie było problemu.Szybko i przyjemnie.Także polecam

jeszcze jedno bo nie wiem czy dobrze trafilem na ta Wronska tzn na ulice trafilem ale co do zakladu to po skrecie w lewo z ul Meczennikow Majdanka (jadac od centrum w strone Majdanka) jedzie sie gdzies 150-200 m i skreca w lewo na spore podworze wylozone kostka i obok jest diagnostyka samochodowa po prawej stronie stojac twarza do drzwi garazu zakladu z klima czy jest to inny zaklad?

pozdr

Jak skręcasz w lewo na ten duży plac to po lewej masz serwis klimy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.