Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Kradzież auta - ubezpieczony w AXA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ukradli mi moje cudeńko. Ubezpieczenie mam w AXA. Czy ktoś dostawał juz kase z AXA? Długo czeka się na odpowiedz z ubezpieczalni po złożeniu wszystkich dokumentów? a wogóle sa jakieś ogólne ustawy komunikacyjne do których ubezpieczyczalnie się odnoszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz się z tym ze będą robić wszytko żeby ci nie wypłacić jak to robi axa. Lub dadzą tobie psie pieniądze. Normanie czeka się od 2 -3 miesięcy.

Miałeś wykupiona opcje gwarantowana suma ubezpieczenia w axa to jest lub ubezpieczenie w DAS

Jest to przykre i naprawdę ubolewam to co sie stało .Powadzenia ci życzę

Tyle dostaniesz 33 tys.zl ale może być mniej

http://www.eurotax.pl/P/fzgratis/fzresult.php?fzart=10&typedv=45003&layout=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wykupiona opcje gwarantowana suma ubezpieczenia w axa to jest lub ubezpieczenie w DAS

Sorki, ale ja niezbyt jarzę. Możesz rozjaśnić?? Po pierwsze nie rozumiem sensu tej frazy, a po drugie nie rozumiem, co ma wspólnego DAS z AC ??

Akurat z racji wykonywanego zawodu jestem ubezpieczony w DAS i nie mogę znaleźć powiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam :(

Gwarantowana SU oznacza wypłatę zadeklarowanej przez Ciebie lub zasugerowanej przez TU i zapisanej umownej kwoty odszkodowania.

DAS to ochrona prawna, mogła być wykupiona do ubezpieczenia komunikacyjnego - zajrzyj do wniosku lub polisy.

Niestety przepisów jest niezliczona ilość...

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem odliczą:

-X% za każdego poprzedniego właściciela

-X% za samochód sprowadzony z zagranicy

-X% za szacowany przebieg

-jeśli wcześniej rozliczałeś jakieś szkody z AC, to pewnie o tę kwotę pomniejszą wypłatę

Jak ubezpieczałem moją A4 nie zgodziłem się z wyceną Info Ekspertu, wyższa wartość (o kilka tys.) była w Eurotaxie - ta mi pasowała.

TU pewnie do ustalenia wartości weźmie program, który podaje niższe wartości.

DAS pewnie pomoże, złych opinii o nich nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ukradli mi moje cudeńko. Ubezpieczenie mam w AXA. Czy ktoś dostawał juz kase z AXA? Długo czeka się na odpowiedz z ubezpieczalni po złożeniu wszystkich dokumentów? a wogóle sa jakieś ogólne ustawy komunikacyjne do których ubezpieczyczalnie się odnoszą?

a moglbys powiedziec w jakich okolicznosciach auto zaginelo? noc/dzien? parking?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa ... ciężko powiedzieć po jakim czasie wypłacą ale myślę że w ciągu miesiąca powinieneś mieć kaskę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc czeka się na papierki z policji a drugi miesiąc jest czas jakim ma wypłacić ubezpieczyciel ( zweryfikowanie dokumentów ) tak mi w DAS mówili [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 21:53_________________________________________________

Witam! Ukradli mi moje cudeńko. Ubezpieczenie mam w AXA. Czy ktoś dostawał juz kase z AXA? Długo czeka się na odpowiedz z ubezpieczalni po złożeniu wszystkich dokumentów? a wogóle sa jakieś ogólne ustawy komunikacyjne do których ubezpieczyczalnie się odnoszą?

I co jak tam sprawa z AXA ile tobie dali coś mówili już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...