Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z pedalem gazu


Walus851

Rekomendowane odpowiedzi

witam drogich kolegów wracajac dzis z pracy miałem awarie min jadac cos mi pyknelo i w tym momecie gaz mi zszedl do samego konca :kwasny: wrócilem jakos do domu jadac na wolnych obrotach :wallbash: pedał gazu jest w podłodze co to moze byc drodzy koledzy czy to jest zwiazane z gazem wiem ze gaz jest elektryczny czy szykuje mi sie wymiana calego pedału prosze o jakas pomoc pozdrawiam i dziekuje

prosze używać prefiksu przy zakładaniu tematu poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam pedał wpadł Ci w podłogę, sugeruje to jakieś uszkodzenie mechaniczne.

Dziwne, że nie reaguje silnik.

W sumie to, czy się kwalifikuje do wymiany, czy też nie, nie dowiesz się, dopóki nie rozbierzesz.

Każdy warsztat oczywiście Ci powie, że tylko wymiana. Jak się trochę lubisz dłubać, to spróbuj rozebrać i zobaczysz, czy sie da coś zrobic, czy tylko wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem ze jest elektryczny bo tak mi sie zdawalo i tak mi mowil elektryk ale przed jakims uzadzeniem jest linka ta linka prowadzi od nie wiem to chyba jakis potencjometr do pedalu gazu i tu problem wymienial ktos ta linke bo tam za chine miejsca nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przerabiałem ten temat u siebie Jest mało miejsca ale idzie to zrobić Linka jest z takim talarkiem przykręcanym do potencjometru gazu chyba 8 klucz jest potrzebny odkręcamy i ściągamy ustawiamy nowy w tej samej pozycji i po robocie

juz wiuem ze szczelila mi linka teraz jest problem ze linke od gazu nie idzie kupic a wymiana to podobno ciezka sprawa m oze ktos u siebie przerabial temat i ma jakies porady pozdrawiam

Mam taką linke mogę odsprzedać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w AFN jest elektryczny pedał gazu na 100%, a ta linka na pewno znajduje się w środku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w AFN jest elektryczny pedał gazu na 100%, a ta linka na pewno znajduje się w środku. Pozdrawiam.

Wcale nie Potencjometr jest elektryczny napędzany linką o długości około 5 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...