Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Montaż szyberdachu


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szyberdach jest dobrze zamontowany to nie powinien cieknąć.Nie ori dach w takim autku może lipa wyglądac :thumbdown: Wstawiałem kiedyś do vw ori szyber (wsuwajacy się pomiędzy dach a podsufitkę) ale to już grubsza robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie.

Na szybko możesz wstawić sobie jedynie dach odchylany lyb wysuwany na wierzch - kiedyś szczelność była OK.

Multum się tego robiło w starych samochodach, ale w B6 już bym się chyba bał tak rezać.

Zbyt skomplikowana technika, żeby powierzyć jakiemuś tam warsztatowi to.

Można wyrezać dach na ori częściach, ale koszt jest napewno nie wart zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko możesz wstawić sobie jedynie dach odchylany lyb wysuwany na wierzch - kiedyś szczelność była OK.

właśnie taki chcę sobie wstawić. firmy Webasto. tutaj jest link do zakładu który to robi. chodzi mi o to czy ktoś kiedyś robił takiego moda? :mysli:

no i jak to będzie się prezentowało? :cool1:

http://www.skylark.pl/Szyberdachy-31k.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ingerencja... np. prucie dachu, podsufitki.

Gorzej jak sie cos zacznie sr** po jakims czasie - cos przeciekac, czy cus, nie daj boze - rdza. :gwizdanie:

Jestem tez ciekaw jakby wygladalo sterowanie w srodku.

ORI to ORI, wyglada spoko. Ciekawe jak robia to jakies firmy.

Nie chcialbym miec czegos nie pasujacego do wnetrza tuz nad glowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ingerencja... np. prucie dachu, podsufitki.

Gorzej jak sie cos zacznie sr** po jakims czasie - cos przeciekac, czy cus, nie daj boze - rdza. :gwizdanie:

Jestem tez ciekaw jakby wygladalo sterowanie w srodku.

ORI to ORI, wyglada spoko. Ciekawe jak robia to jakies firmy.

Nie chcialbym miec czegos nie pasujacego do wnetrza tuz nad glowa...

po to masz gwarancję człowieku. poza tym robi to profesjonalna firma a nie jakiś Zenek w garażu. Ori też może przeciekać po jakimś czasie. sterowanie tak jak mówiłem - mechaniczne. nie chcę ciągnąć żadnych instalacji. na razie odpuszczę temat. może w przyszłym roku. jedyne co mi nie daje spokoju to jakby taka B6 wyglądała z odsuniętym szyberkiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuścił... :mysli:

również dałbym sobie spokój :thumbdown:

jakieś uzasadnienie? :cool1:

skoro tak bardzo napierasz to sobie załóż ten dach. PROSTE. ale skoro pytasz to większość (prawie wszyscy) są przeciwni. Nie chodzi o to czy dach jest ori czy nie. Dla mnie taki dach i jego monter są na poziomie zenka nie z garażem tylko ze stodołą. Nie wierzę w dach za kilka stówek i nigdy bym nie dał ciąć komuś mojego dachu. Miałem kilka aut z dachem otwieranym i z żadnym nie miałem problemów, nie przeciekały. Ciekną te do których ktoś wsadził paluchy lub auto na dachu leżało... taka jest prawda. Dach webasto to można do przyczepy jakiejś wsadzić lub busa typu VW T4. Taka jest moja opinia. w audi b6 nijak nie widzę rezania dachu pod takie badziewie. Powiedz co zrobisz jak coś pójdzie nie tak? zaspawasz? czy super firma będzie naprawiać.. nie obraź się , ale takie dachy były fajne w dużych fiatach... teraz raczej ich klientami są auta użytkowe, a na pewno nie audi b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...