Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wiązka drzwi kierowcy


neok05

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

Panowie mam problem ze swoim A4, miałem do wymianę plastik i uszczelnienie w drzwiach lewych przednich (kierowcy) i jak się okazało zakupiłem wiązke o innym oznaczeniu. Oryginalna wiązka miała oznaczenie 8W0971029BL, zakupiona wiązka to 8W0971029AK, warsztat się nie podjął tej przekładki. Wiązka z oryginalnym oznaczeniem (8W0971029BL) jest właściwie niedostępna w używce, a nowa to koszt 650zł. Niewiele myśląc zawiozłem obie wiązki do elektronika celem przełożenia kostki do ramy wraz z plastikiem i uszczelnieniem. Finał jest taki, że prawdopodobnie doszło do pomyłki albo w warsztacie przy próbie przełożenia pinów albo przez elektronika przy przekładce i teraz sterowanie szybą steruje lusterkami, sterowanie szybami pasażera nie działa i bardzo dziwnie się to zachowuje (np. nie działa kierunkowskaz w lusterku i sterowanie lusterkiem). Wygląda na to, że nie tylko jeden pin został pomylony tylko więcej. Czy ktoś dysponuje dostępem do schematu elektrycznego takiej wiązki, jak powinno to być prawidłowo połączone?

 

Będę zobowiązany za pomoc, dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup odpowiednią wiązkę bo bedziesz szukał błędu i nie znajdziesz. Kij wie co oni tam nagrzebali. 

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie AUDI A4 S4 B9 8W Leitungssatz Kabelbaum Tür vorne links 8W0971029BL in der großen...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...