Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przewody filtra paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Pacjent A4 B7 2.0TDI BLB.  Chciałbym zrobić bezpośrednią płukankę wtrysków. Podpowie ktoś które przewody zostają a które do puszki z preparatem  bo nie mam pojęcia który od czego jest. Żeby było mi łatwiej to ponumerowałem je więc może ktoś powie który za co odpowiada i jak tą płukankę zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

307154807_811115643356518_8683193969776889298_n.jpg

Rozwiązane przez OLIVER

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

nie robiłem płukanek, specem nie jestem ale : 1,2 to zasilanie z baku do pompy,       3,4 to powrót nie wykorzystanego paliwa z pompy do baku

 

Czyli jakbyś chciał bezpośrednio zasilić paliwem z jakiegoś karnista czy coś z pominięciem filtra to 2, z filtrem to 1... 1 to idzie prosto z baku

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
  • Rozwiązanie

1-3 mostkujesz by nie lało ci się paliwo podczas czyszczenia   , 2-4 wkładasz do pojemnika z preparatem i odpalasz  Obserwuj jak będzie się kończył preparat to gasisz i wężyki na swoje miejsca na filtrze i tyle 

Opublikowano
10 minut temu, OLIVER napisał:

1-3 mostkujesz by nie lało ci się paliwo podczas czyszczenia   , 2-4 wkładasz do pojemnika z preparatem i odpalasz  Obserwuj jak będzie się kończył preparat to gasisz i wężyki na swoje miejsca na filtrze i tyle 

Dokladnie tak jak kolega napisal. Od siebie dodam ze jak masz w zestawie do plukania jednorazowy filterek to ja zakladalem go na zasilaniu czyli na 2.

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam mam pytanko zrobiłem tak jak tu piszecie i ogólnie zamiast zaciągać ten środek to lało mi się paliwo do pojemniczka,nic nie wciągało. Co mogłem źle zrobić ? Ten przewód 1,3 trzeba rzem z mostkowac złączka,i na filtrze też mostek zrobić ? Auto to Audi A4 B7 z 2006 r 2.0 TDI 170 km 

Opublikowano

Ale jaki mostek na filtrze? Z filtra odpinasz wszystkie przewody i jest on calkowicie pominięty. 1 i 3 mostkujesz a 2 i 4 wkladasz do pojemniczka z preparatem

Opublikowano

Ok czyli przewody 1 i 3 łącze razem ze sobą a pod 2 I 4 podłączam przewody do puszki,i pod 2 podpinam filterek I powinno być ok tak ? A nie zaowietrze auta jak będę tak robił ? Ja coś ewidentnie źle zrobiłem bo mi paliwo lało się do pojemnika a nic nie wciągało ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.