Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFY] Automatyczna skrzynia biegow - awaria pozycjonera


mandaryn

Rekomendowane odpowiedzi

witam nawakil mi czujnik polozenia skrzyni,zostalo na [d]i koniec stoi nie odpala,nieda sie zmienic na nic innego.Na wagu wyszedl ten czujnik.Czy mial ktos taki problem,i czy ma ktos taki czujnik za rozsadne pieniadze?Autko ma prawie 300tys/km i do tej pory bylo ok.Czas zmienic mobila czy naprawiac??? :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 22:37_________________________________________________zapomnialem podac nr tej czesci.-095919823B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem taki problem nie wiem czy to dokładnie o tę część chodzi, ale moja żona pojechała do wrsztatu na dignostykę, i na parkingu przed warsztatem, nie mogła zmienić biegu tzn. pomimo ruszania dźwignią zmiany biegów, wskaźnik utknął na drive :) Na szczęscie stało się to przed warsztatem, więc wymienili mi ten czujnik na miejscu. Całość kosztowała około 450 PLN :) ale to było w Trójmieście i ja mam silnik ADR więc nie wiem czy to ta sama skrzynia :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,czy kasowali Ci bledy bo umnie narazie nie wyskoczyly,niewiem jak bedzie po wymianie bo zamowilem ta czesc w sklepie.Ponoc urzywki lepiej nie brac bo zaraz padnie.Koszt Niemieckiego zamiennika zamknie sie w 200zl.Jak wymienie to sie pochwale czy jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja używam tylko nowych i oryginalnych części i takie też polecam :wink4: wg. mnie najdłuższa żywotność i najwyższe parametry :cool1: Ale to indywidualny wybór :) Odnośnie błędów to nie pamiętam żeby coś tam kasowali, zresztą nie jestem pewien czy ten czujnik jest w ogóle diagnozowany, bo wcześniej (zanim ten czujnik padł) miałem robioną diagnostykę dwa razy w ASO AUDI i w ASO BOSCH i nikt nic mi nie mówił, że jest jakiś problem akurat z tym czujnikiem :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...