Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupno Audi A4B6


DJavor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie zdecydowałem się na tamto Audi, szukam czegoś innego. Wpadło mi takie ogłoszenie:

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Szary, Benzyna, 190 KM, 1 781 cm3

Czy ma ktoś info co z nim może być nie tak? Co nie pasuje Wam jak na 2x pakiet S line (moim zdaniem jest dołożony wewnętrzny).

Samochód sprawdziłem w historia gov i ma przebieg z lipca 293 tysiące, a w ogłoszeniu 249kkm...

Nowy właściciel kupił go 2 tygodnie temu, sam mi powiedział że handluje samochodami.

Będę wdzięczny za odpowiedź, bardziej znacie się na tych modelach :)

Waham się czy jechać oglądać czy nie... 20k pln to sporo jak za taki samochód.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DJavor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem przez miesiąc dużo a4b6 i kilka b7 w 1.8t i życzę szczescia i wytrwałości. 

Nieważne za ile wystawione, bo i tak to padaki. A jak zadbane w srodku oraz mechanicznie to blacharsko słabo albo niespodzianki typu ćwiara, prostowana podłużnica. Chyba, że ktos lubi wydac powiedzmy 15 tys i kolejne 10 wsadzic zeby to trzymało jaki taki poziom i spełniało oczekiwania. 

Szkoda mi było czasu i pieniędzy na wycieczki więc odpuściłem zakup kolejnego kałdi. 

 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat.

 

Zwrócę uwagę na silniki 1.6. Żyjemy w zwariowanych czasach dlatego zapytam, czy na obecne chwile avant z silnikiem 1.6 w dobrym stanie jest wart 12-13tyś zł?

 

Mamy trochę ofert sprowadzonych pojazdów. 

 

Przez 3 lata jeździłem b5 z silnikiem 1.6. Obecnie ponad 3 lata z silnikiem 1.8. Teraz chciałem doradzić komuś w zakupie auta. O samym 1.6 coś tam wiem (kolektor z klapkami doszedł koło 2000r i koło dwumasowe) i o jego dynamice również. O kosztach zawieszenia itp też. 

 

Zamysł jest taki, żeby wybrać auto z jak najlepszą budą bez korozji, aby przez kolejne kilka lat nie były wymagane naprawy blacharskie. 1.6 również jest tańszy w eksploatacji pod każdym względem. 

 

Tylko jak wyglądają obecnie te perełki posprowadzane z de? Bo na zdjęciach to każda wyprana, wyczyszczona, po polerce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...