Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pękniety pierścień do regulacji zawieszenia FK


kamil21

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, pękł mi pierścień do regulacji zawieszenia. Ktoś wie czy mozna go dokupić odzdzielnie, czy jest jakis zestaw naprawczy?

Jesli ktos cos wie prosze o linka badz jakis kontakt, sprawa jest bardzo pilna. Autko jest niezbedne dla mnie.

Z moim obserwacji pierscien wykonany jest z aluminium, myslalem o wytoczeniu takiego pierscienia z jakiejs mocniejszej stali co o tym myslicie koledzy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego i w tym momencie masz problem, z tego co ja szukałem to nie da się tego kupić, u mnie problem był taki że kupiłem okazyjnie gwint, ale nie mogłem odkręcić tych nakrętek od regulacji, męczyli się z tym dwaj fachowcy, dopiero trzeci dał rade odkręcić, miał już toczyć nowe ale z żelaza, to najlepsze wyjście

te stare to aluminium z czymś tam, bardzo kruche i jednym słowem "do d*py"

raz widziałem na alle.... gość sprzedawał takie nakrętki, nie wiem skąd je miał, ale chciał 300 zł za 2 szt, poszukaj, ale wątpie że coś będzie, najlepiej daj tokażowi, taka złota rączka da rade, i dużo nie zapłacisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowalem sie z dystrybutorem FK w Polsce moga sprowadzic na zamowienie czekam tylko na odpowiedz co do ceny.

Tez mi sie wydaje ze wytoczenie ze stali bedzie najlepszym rozwiazaniem, tylko jest male ale ja przebywam w norwegii a oni to troche lewusy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak poznasz cenę to daj znać tutaj w temacie, sam jestem ciekaw ile to kosztuje ori, jak czytałem na necie to tokaż robił to w dzień, brał ludzią po 100 zł za 2 nakrętki, więc ujdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt takiej orginalnej nakretki, to ok 50zl na zamowienie, z tym ze trzeba czekac od 1-4tyg w zaleznosci od stanu magazynu.

Ja zapłacilem 800 nok za 4 szt. 2 kontry i 2 górne nakretki regulujace. Dla fachowca zajeło to dokladnie 1 godz. az sam bylem zdziwiony. Wykonane z jakiejs stali bardzo masywne, zrobilem troche grubsze niz ori. narazie sie sprawdzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...