Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie klamki zewnętrznej


Roberts90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi a4 b9 z 2016 roku, mam pytanie czy klamka zewnętrzna w moim audi jest podświetlana na zdjęciu widać, że jest szybka ale nie widzę diody. Czy taka szybka była montowana w przypadku braku oświetlenia? 

51547EE8-2475-474C-9888-E55CA624C974.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlane klamki mają podwójny LED siedzący w małym module LED. Normalnie widać dwie LED gdy popatrzysz na moduł. U Ciebie tego nie widać więc nie masz podświetlanych klamek  

Screenshot_20221027-125454_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamki produkowali tak samo. Jedynie montowali w nich to co było akurat potrzebne wg specyfikacji. Gdyby Twoje miały świecić to by świeciły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w temacie wymiany modułu LED zewnętrznego podświetlenia klamki. W jednych drzwiach podświetlenie zaczęło początkowo migać, rozebrałem klamkę psiknąłem styki złącza kontaktem bo było widać nalot, ale to nie pomogło, oświetlenie nadal migało. Po kilku dniach przestało świecić zupełnie. Zamówiłem nowy moduł LED 8W0947133, wymieniłem go, ale nadal nie świeci ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Więc wiązka lub wtyczka do sprawdzenia.

Właśnie sprawdziłem i na wtyczce nie ma zasilania, podpowiesz jak zweryfikować wiązkę?

Edytowane przez hertz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć tapicerkę drzwi i sprawdzić te 2 przewody. Wpięte są one do sterownika drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a orientujesz się może, czy można dostać samą wtyczkę do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Musisz ściągnąć tapicerkę drzwi i sprawdzić te 2 przewody. Wpięte są one do sterownika drzwi.

Przepraszam, że męczę ale jestem laikiem w tych tematach... rozumiem, że jak zdejmę tapicerkę to po kolorach zlokalizuje odpowiednie przewody pytanie tylko jak mogę je sprawdzić?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...