Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z virtual cockpit A3 8V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam problem z wyświetlaniem prawego segmentu na virtualu. Dostałem informację, że w a4 b9 występował taki problem. Niedawno w moim audi a3 8v został założony virtual i właśnie taki problem występuje. W załączniku dodałem zdjęcie. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

IMG-20221107-WA0067.jpeg

Opublikowano

W niektórych początkowych wersjach VC bywały sporadycznie błędy wyświetlania. Podniesienie wersji softu VC pomagało. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.11.2022 o 13:43, Muskel1 napisał(a):

W niektórych początkowych wersjach VC bywały sporadycznie błędy wyświetlania. Podniesienie wersji softu VC pomagało. 

Soft 0069. Nie pomogło niestety

Edytowane przez unilite

Opublikowano

Może VC nie jest kompatybilny z innymi komponentami. 

Opublikowano
  • Autor

Nie wywala błędów itp. Pozostałe funkcje w aucie również w pełni działają. Do vc również dołożony jest mib 2 z aktualnym softem. Wg rozpiski która znalazłem ten soft 0069 naprawia właśnie problem z wyświetlaniem prawej strony. A u mnie nie odniosło to skutku. Może ktoś miałby jakas podpowiedź, uwagi i byłby w stanie pomóc?

Opublikowano

A co na to mówi osoba, u której dokładałeś VC? 

W końcu nie działa prawidłowo po dołożeniu więc swap się nie powiódł.

Opublikowano
  • Autor

Pisali do Audi w tej sprawie i dostali info, że do tego licznika nie ma aktualizacji. A na bank są dwie. W sumie to chyba już mają mnie gdzieś.

Opublikowano

Ważne, że pieniądze wzięli a że nie działa to już nie ich problem:thumbdown:

Reklamuj i tyle. Zapłaciłeś za to aby wszystko było sprawne i działało. 

Opublikowano
  • Autor

W pełni się Toba zgadzam. Ale jak się okazuje to mają spore braki w wiedzy mimo długoletniej działalności na polskim rynku. Potrzebuje wsparcia kogoś kto faktycznie zna temat, a nie będzie się na mnie uczył ;)

Opublikowano
11 minut temu, unilite napisał(a):

W pełni się Toba zgadzam. Ale jak się okazuje to mają spore braki w wiedzy mimo długoletniej działalności na polskim rynku. Potrzebuje wsparcia kogoś kto faktycznie zna temat, a nie będzie się na mnie uczył ;)

Zapytaj może kolegi @Deniro, może  poprawi usługę.

NAVIECUTRONIC.PL

NaviTronic wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu zmiany regionu pojazdów wszystkich marek z rynków zagranicznych oraz poza kontynentalnych a także pojazdów krajowych.

 

Opublikowano

Pytał ale cena nie odpowiada :) no cóż ogólnie z audi temat wyglada nastepująco albo się coś robi dobrze , albo tanio niema innej drogi

 

[common]
release = "C1_AU37X_0111_0480_prod"
vendor = "Robert Bosch GmbH"
variant = "*-*-*-*-*"
variant2 = "*-*-*-*-*"
variant3 = "*-*-*-*-*"
variant4 = "*-*-*-*-*"
variant5 = "*-*-*-*-*"
variant6 = "*-*-*-*-*"
variant7 = "*-*-*-*-*"
region = "Europe"
skipSaveTrainName = "true"
skipCheckVariant = "true"
skipCheckRegion = "true"
MetafileChecksum = "a7b5802d2fddcf24382569ce2ea84d4beac968c1"

 

:)

Edytowane przez Deniro

Opublikowano
  • Autor

Cena jest ok, ale budzet stopniał. Firma montująca nie wykazała się jednak profesjonalnym i raczej nie doprowadza sprawy do końca... 

Opublikowano

Edgar,

 

jesteś przekonany, że z 8V0 920 790 HW: H13 będzie kompatybilny?

 

Per analogiam A4 B9 "417" 2019+

 

To stary AID (bez litery) pre FL, początkowo 0044->0047->0069

 

Kupić medium nie problem, może masz TSB do 0111? Wg broszury upd 0069 powinien wyeliminować problem.

 

Uprzedzając pytania - nie ja robiłem SWAPa, tylko VagSystems z Wrocławia.

Opublikowano

Oczywiscie ze nie podejdzie od tak , trzeba pewnych modyfikcaji w VC i w MIB , 

 

co do 69 SW moze rozwiazuje problem w MIb1 , a w MIB2 juz nie dziala , softu nie wiem czy kupisz gdzies ja akurat mam z fabryki soft , ostatni publiczny soft dla licznika A3 to wlasnie 069 nic nowszego nie widzialem publicznie 

Edytowane przez Deniro

Opublikowano

Rozwiązaniem problemu był prosty skrypt, nie aktualizacja.

Edytowane przez Patryk Kawa

Opublikowano

miód na serce:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.