Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego po wyłączeniu zapłonu?


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , jak w temacie: czy jest możliwość automatycznego zaciągania się elektrycznego hamulca ręcznego po wyłączeniu zapłonu?

 We fiacie 500x mam taką opcję. Czy w A4 B8 po lifcie jest taka opcja poprzez VCDS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w sterownik hamulca ręcznego  53, następnie w kod dostępu, wpisz kod 78713, następnie wejdź w adaptacje i wyszukaj z listy "IDE08134-MAS01049-Automatyczny hamulec postojowy-ręczna skrzynia biegów, zmień wartość na aktywną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywowałem tą  funkcję. przy czym u mnie jest inny numer nie "IDE08134-MAS01049.." tylko "IDE08134-MAS01049.." tylko "IDE08134-MAS01094.." Pewnie ty źle wpisałeś. 2014542469_a4b8ham1.jpg.1d7ec9958480f2b743bb7578a5f4b08d.jpg                                      Ale żadnych efektów nie ma. Po zeskanowaniu błędów takie coś mi wyskoczyło, nie wiem czy dotyczy się hamulca. ca- czego może dotyczyć?

1542152544_a4b8ham.jpg.32db7b3cbee1f521632ddfdb71f9e8cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic źle nie wpisałem przecież widzę, że u ciebie na zdjęciu jest ten sam numer, a ty zaznaczoną masz jedną adaptację poniżej. :facepalm:

Screenshot_20221129_075618_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Nic źle nie wpisałem przecież widzę, że u ciebie na zdjęciu jest ten sam numer, a ty zaznaczoną masz jedną adaptację poniżej. :facepalm:

Screenshot_20221129_075618_Opera.jpg

To jest tylko podświetlone. Ja zaznaczyłem opcję po polsku powyżej, tylko tam jest końcówka 1094 a nie jak ty napisałeś 1049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wkowal10 napisał(a):

To jest tylko podświetlone. Ja zaznaczyłem opcję po polsku powyżej, tylko tam jest końcówka 1094 a nie jak ty napisałeś 1049

"IDE08134-MAS01049-Automatyczny hamulec postojowy-ręczna skrzynia biegów-tak podałeś

 

A tam jest "IDE08134-MAS01094.

Ja jestem ślepy albo ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie adaptacji wyłączasz zapłon, zamykasz auto pilotem i pozostawiasz auto zamknięte na 15-20 min. W tym czasie sterowniki przechodzą w stan spoczynku. Po tym próbujesz ponownie czy zadziałało.

Możliwe, że może też działać dopiero po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki a nie po wyłączeniu zapłonu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Po zmianie adaptacji wyłączasz zapłon, zamykasz auto pilotem i pozostawiasz auto zamknięte na 15-20 min. W tym czasie sterowniki przechodzą w stan spoczynku. Po tym próbujesz ponownie czy zadziałało.

Możliwe, że może też działać dopiero po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki a nie po wyłączeniu zapłonu  

Pod wieczór sprawdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...