Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana foteli manualne + lędźwie -> full elektryka A6 C7


rafalpe

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda dotyczy A6 C7 ale tamto forum jest tak mało pomocne że pisze tutaj.


mam u siebie fotele manualne z regulacją lędźwi. Nie zależy mi na pamięci.

1. Fotele full elektryka BEZ pamięci - wchodzą p&p bez żadnych przeróbek - mam rację?

2. Fotele full elektryka Z pamięcią - dla tych, którzy nie chcą pamięci - czy fotele trzeba jakoś przerabiać (wywalić tę pamięć z fotela, zmienić przyciski etc)? Czy po prostu pakujemy w miejsce starych i dama elektryka będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie to wszystko będzie pewnie pasowało, ale jeżeli nie masz elektryki i pamięci to pewnie przy kupnie takowych będziesz musiał dokupić też moduł i zdjąć ochronę komponentu czy coś.

Ja u siebie wymieniałem z naleśników na SLine i wszystko podeszło p&p, ale nie mam pamięci.
Pamiętaj tylko aby się nie pchać w fotele z anglika.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emejcz napisał(a):

Pamiętaj tylko aby się nie pchać w fotele z anglika.

Pewnie chodzi Ci o czujnik zajętości fotela. Ja ostatnio robiłem przekładkę foteli z usa na Eu i teraz wisi błąd poduchy. Chyba założę emulator i nie będę się bawił w darcie fotela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie chodzi mi o ten czujnik.

Ja tego nie wiedziałem i musiałem przekładać ten czujnik z jednego fotela na drugi, a niestety nie jest to fajny zabieg i ciężko to zrobić aby skóra nie ucierpiała w jakimś tam stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem w starym fotelu rozbierać go, ale stwierdziłem, że ciężko będzie potem to ładnie poskładać - a fotele kupiłem pikowane competition praktycznie nówki.

W nowym fotelu Eu jest niebieska wtyczka bo tam też jest mata zajętości (do pasów bezpieczeństwa), z kolei w usa jest inna mata co odłączą lub włącza poduszkę pasażera. Ciekawe czy podłączając pod moduł te europejską matę zadziała system. Narazie zamówiłem emulator (400 zł) i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...