Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koło zapasowe, dojazdowe


Michux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi A4 B7 z 2005 r,sedan 2.0 TDI. Czy ktoś wie jakie koło zapasowe kupić by bez problemu się zmieściło w miejsce na koło w bagażniku. W bagażniku mam taką piankę i chciałbym to zachować tak jak jest,tylko do kupić koło co normalnie się w to w pasuje.20221222_123732.thumb.jpg.c99fd1fa98b32e124392368e5377afe5.jpg20221222_123728.thumb.jpg.0ee23b7c5ce52050f9d0891aca27ac29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz pod tą obudową jak wykręcisz śrubę plastikową? 

Znajomy w swojej b7 ma zestaw naprawczy, może dokładany... Wydaje mi się, że bez wyjęcia tej obudowy oraz pianki nie włożysz koła zapasowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapas kładziesz pod styropian,ale nie ten co masz,jak chcesz dojazdówkę lub pełnowymiarowe koło musisz wyjąć piankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pod tym czarnym jak odkrece to mam ucho do cholowania,i miejsce na jakieś inne pierdoły pewnie gaśnica itp. Czyli ogólnie tu ogrinalie mogło w ogóle nie być koła tak ? I trzeba wywalić ta cała piankę i kupić koło ? Tylko jaki rozmiar najlepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co masz pozwala na zestaw naprawy koła, taki kompresor z chemią zatykającą dziurę. Prawie każdy handlarz bierze takie wyposażenie i opycha na allegro osobno. Lub zwyczajnie wcześniej ktoś to już zużył i nie uzupełnił. Żeby mieć zapasowe koło to musisz wywalić ten styropian i kupić inny, który wejdzie w środek koła, maksymalnie wejdzie felga 17'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem :-) dzieki wielkie za odpowiedź. A tak w ogóle używaliście tych zestawów,poleca ktoś takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...