Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Problem z jakimś czujnikiem w sterowniku po chipsie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

po świętach zrobie logi, i wrzuce je na forum i poproszę o ich interpretacje....

a póki co życzę wszystkim Wesołych Świąt... :a4fan:

[ Dodano: 08-04-2007, 20:31 ]

szogun0,

Szuder napisał/a:

szogun0 napisał/a:

To jest raczej wina albo osprzętu albo zbyt wysokiego ciśnienia doładowania.

co rozumiesz przez "wiana sprzętu"??? chodzi ci o auto czy chipsa??

Osprzętu kolego, czyli wszystkiego co jest dookoła silnika.

Tak jak inni doradzili zacznij od szukania nieszczelności.

mów jasniej plizzzzzz....

[ Dodano: 08-04-2007, 21:10 ]

szogun0,

Moze mam padnięty zaworek N75??

z tego co poczytałem na forum, to inni mieli takie właśnie objawy jak ja mam, czyli na 4, 5 biegu, jak wciskam pedał gazu do spodu, to v-max = 130-140km/h i włącza się tryb serwisowy. Po wyłączeniu i włączeniu ponownym zapłonu, wszystko wracało do normy (na chwile). inni pisali, ze po wymianie N75 auto zaczęło smigać jak poprzednio...

Po włączeniu zapłonu zaworek N75 ma tykać, czy nie?? U mnie tyka... więc jest Ok, czy nie?? :a4fan:

Opublikowano

Moze mam padnięty zaworek N75??

z tego co poczytałem na forum, to inni mieli takie właśnie objawy jak ja mam, czyli na 4, 5 biegu, jak wciskam pedał gazu do spodu, to v-max = 130-140km/h i włącza się tryb serwisowy. Po wyłączeniu i włączeniu ponownym zapłonu, wszystko wracało do normy (na chwile). inni pisali, ze po wymianie N75 auto zaczęło smigać jak poprzednio...

Po włączeniu zapłonu zaworek N75 ma tykać, czy nie?? U mnie tyka... więc jest Ok, czy nie?? :a4fan:

zrób logi dynamiczne i bedzie wiadomo czy masz dobry/zły zaworek N75 ....

cykanie/nie cykanie nie jest wyznacznikiem sprawnego zaworka .... :wink:

Opublikowano

I może w końcu odpowiesz na pytanie GDZIE ROBIŁEŚ CHIPA w Rzeszowie? Też jestem z Rzeszowa i przymierzam się do viruska więc jak powiesz to napewno nie pojade tam gdzie Ty.

Wydaje mi się że każdy kto robi takie rzeczy powinien najpierw sprawdzić autko przed chipem i dopiero potem go robić, a nie założyć coś co powoduje potem problemy :( masakra

Opublikowano
  • Autor

jak doprowadze auto do poprawnego działania, to powiem gdzie chipowałem...

... ale to nie jest wina czipa, tylko czujnika...

zresztą zaobaczymy jak sie sprawa zakończy:) :a4fan:

o czym oczywiscie napisze

Opublikowano
... ale to nie jest wina pipka, tylko czujnika...

:rolleyes:

Opublikowano
... ale to nie jest wina c*paa, tylko czujnika...

może też być, że to nie jest wina ani czipsa, ani czujnika

:cool:

Opublikowano
  • Autor

wychodzi na to ze to nie wina czipsa, tylko czujnika, co wykazało na VAG'u

auto po czipsie dostało wiekszego ciśnienia doładowani i wysrał się czujnik (auto ma 11 lat)

pokazało taki błąd:

00575

17-10

Intake Manifold Pressure

Control Difference Intermittent

Co to jest za błąd?

Co trzeba zrobić, żeby usunąć usterkę i gdzie mogę tego dokonać

Proszę o analizę tego błędu i pomoc

pozdrawiam

Szuder :a4fan:

Opublikowano
wychodzi na to ze to nie wina czipsa, tylko czujnika, co wykazało na VAG'u

auto po czipsie dostało wiekszego ciśnienia doładowani i wysrał się czujnik (auto ma 11 lat)

pokazało taki błąd:

00575

17-10

Intake Manifold Pressure

Control Difference Intermittent

Co to jest za błąd?

Co trzeba zrobić, żeby usunąć usterkę i gdzie mogę tego dokonać

Proszę o analizę tego błędu i pomoc

pozdrawiam

Szuder :a4fan:

narazie nic na to nie wskazuje ze czujnik jest wysrany .... :exclaim: ... daj mu spokoj :exclaim:

czytam Twoje wypociny i mi sie ciśnienie podnosi .... :wink:

o błedzie 00575 na forum pisane juz były elaboraty ... POSZUKAJ :exclaim:

P.S GDZIE SA LOGI DYNAMICZNE :question:

Opublikowano
  • Autor

szukam i szukam na forum....

... i niestety nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na temat błędu:

00575 10-17

Intake Manifold Pressure

Control Difference Intermittent

czy ten błąd oznacza wysrany N75?? Opór na N75 u mnie wynosi 28 Ohmów (jaki ma być w 1Z), a napięcie na przewodzie do N75 wynosi 6 Volt.

Jeżeli potraficie mi pomóc, to bardzo Was o to proszę....

Z góry dzięki

Opublikowano

czy ten błąd oznacza wysrany N75?? ....

Z góry dzięki

tak moze to oznaczac ..... :rolleyes:

ZRÓB LOGI DYNAMICZNE ! .... i bedzie wszystko jasne ... :exclaim:

jakis taki oporny jestes ... :wink: ... i przestan tak ciagle prosic ... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.