Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze światłami


Karol664

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Muskel1 napisał(a):

Hak oryginalny czy dokładany? Jeżeli dokładany to ze sterownikiem haka?

 

Dokładany ze sterownikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo sterownika 69 nie ma na autoscanie i masz zapisany błąd komunikacji z tym sterownikiem. Sterownik oryginalny Audi czy jakiś zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dziwne, bo sterownika 69 nie ma na autoscanie i masz zapisany błąd komunikacji z tym sterownikiem. Sterownik oryginalny Audi czy jakiś zamiennik?

Sterownik był akurat odłączony jak robiłem skan. Ale wróćmy do tematu tego ręcznego bo na tym mi najbardziej zależy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim sposobem nic tu nie zdiagnozujemy, ja Ci piszę skasuj błędy i wykonaj pełny autoskan a Ty wrzucasz scan z odłączonymi sterownikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Takim sposobem nic tu nie zdiagnozujemy, ja Ci piszę skasuj błędy i wykonaj pełny autoskan a Ty wrzucasz scan z odłączonymi sterownikami. 

Ten sterownik webasto i przyczepy na pewno nie ma nic wspólnego z tym ręcznym bo tak jak mówiłem jest już tak dwa lata a problemy z ręcznym pojawiły się dopiero teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasuj błędy i wrzuć świeży autoscan. 

Co robiłeś w ogóle przy aucie? Dlaczego odłączałeś aku, wyciągałeś bezpieczniki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Skasuj błędy i wrzuć świeży autoscan. 

Co robiłeś w ogóle przy aucie? Dlaczego odłączałeś aku, wyciągałeś bezpieczniki? 

Aku odłączałem przy wyjmowaniu pieca od webasto bo wysyłałem go do sprawdzenia. A bezpiecznik wyciągałem celem sprawdzenia czy któryś nie jest spalony bo miałem cały czas brak połączenia że sterownikiem webasto. Po jakimś czasie jak samochód stał bez pieca zaczęło mi rozładowywać aku więc go odłączyłem żeby go nie zabić całkiem. Jak już w końcu poskładałem wszystko to zaczęło wywalać błąd od tego ręcznego. W międzyczasie miałem jeszcze problem z tym że nie mogłem wyjąć kluczyka ale to poprzez  poprzekładane bezpieczniki gdy poprzekladalem je na swoje miejsca wszystko zaczęło działać (oprócz webasto) samochód postał z godzinę i znowu jest błąd od ręcznego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik hamulca ręcznego nie zalany? Jak wyglądają wtyczki przy nim? Może skorodowane?

Jest brak komunikacji więc albo wiązka/wtyczka albo sam sterownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Sterownik hamulca ręcznego nie zalany? Jak wyglądają wtyczki przy nim? Może skorodowane?

Jest brak komunikacji więc albo wiązka/wtyczka albo sam sterownik.

Który sterownik? Sterownik ręcznego wymieniałem i było to samo. A zalany na pewno nie był bo samochód stoi od dwóch miesięcy nie ruszany z garażu 

Edytowane przez Karol664
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ręcznego. 

Skoro sterownik ok. to wiązka gdzieś musi być uszkodzona (CANy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Tak ręcznego. 

Skoro sterownik ok. to wiązka gdzieś musi być uszkodzona (CANy).

Tylko że wczoraj mi działał przez jakiś czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANy idą z wtyczki sterownika hamulca ręcznego do łącznika w nogach słupka A strona pasażera, następne łączenie jest pod dekielkiem deski rozdzielczej po stronie pasażera (jest tam taka 46cio pinowa kostka obok bezpieczników). Wypnij i wepnij tę wtyczkę kilka razy, spójrz czy kontakty nie zaśniedziały.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

CANy idą z wtyczki sterownika hamulca ręcznego do łącznika w nogach słupka A strona pasażera, następne łączenie jest pod dekielkiem deski rozdzielczej po stronie pasażera (jest tam taka 46cio pinowa kostka obok bezpieczników). Wypnij i wepnij tę wtyczkę kilka razy, spójrz czy kontakty nie zaśniedziały.

Ok dzięki za pomoc ale już chyba nie zdążę zobaczyć. Jutro z samego rana jadę do tego elektryka to on już to zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...